SON DAKİKA

YAŞAR OKUYAN’DAN FLAŞ İDDİA!

KRT ekranlarında canlı yayına katılan eski bakan Yaşar Okuyan, Orman ve Tarım Bakanı Bekir Pakdemirli’nin annesinin bir ay önce kendisini aradığını ve FETÖ’den tutuklu olan bir diğer oğlu eski rektör Prof. Dr. Mehmet Pakdemirli için yardım istediğini söyledi.

Bu haber 16 Temmuz 2018 - 10:44 'de eklendi. Son Güncelleme16 Temmuz 2018 - 14:00

2015 yılında hayatını kaybeden eski Bakan Ekrem Pakdemirli’nin küçük oğlu Bekir Pakdemirli Tarım ve Orman Bakanı oldu. Ancak ağabeyi eski rektör Prof. Dr. Mehmet Pakdemirli’nin hala FETÖ’den tutuklu olması tartışma yarattı.

Birkaç ay önce Ekrem Pakdemirli’nin mevlidine gittiğini söyleyen eski bakan Yaşar Okuyan, Pakdemirli’nin bakan olan oğlu Ekrem Pakdemirli ile orada tanıştığını söyledi. Okuyan daha sonra Ekrem Pakdemirli’nin eşinin kendisini aradığını ve FETÖ’den tutuklu olan oğlu için yardım istediğini söyledi.

Okuyan, “Rahmetli Pakdemirli’nin mevlidi İzmir’de yapılmıştı. Ben de oraya gittim, bakan olan oğlu ve çocuklarıyla tanıştık, torunlarıyla tanıştık. Başsağlığı dileklerimizi ilettik. Bir ay kadar önce Ekrem Pakdemirli’nin eşi beni aradı. ‘Yaşar bey benim oğlan içeride çok mağdur durumda, ne yapacağımızı şaşırdık, bir sürü yalan iftiralara muhatap oldu’ dedi. Benim elimden bir şey gelmez dedim. Kadıncağız üzülüyor, teskin etmeye çalıştık” diye konuştu.

ATAM TV YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın.

"Ne Mutlu Türküm Diyene" Spotify ve iTunes da Yayında!

"NE MUTLU TÜRKÜM DİYORUZ"

PH ANDROİD UYGULAMASI

PARLAMENTO HABER Android Uygulaması

En güncel haberlere PARLAMENTO HABER ile ulaşın

Canlı bildirim özelliği ile son dakika haberlerini kaçırmayın!

Google Play'den alın
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!