SON DAKİKA

Yandaşlar birbirine girdi: Star yazarından Yeni Şafak yazarına

Havuz medyanın gazetesi Star’ın yazarı Ersoy Dede, bir başka yandaş yazar Serdar Tuncer’in ‘AK Parti’de AKP’li birileri mi var

Bu haber 09 Eylül 2017 - 11:55 'de eklendi. 95

Havuz medyanın gazetesi Star’ın yazarı Ersoy Dede, bir başka yandaş yazar Serdar Tuncer’in “AK Parti’de AKP’li birileri mi var?” başlığıyla dün Yeni Şafak’ta yayımlanan yazısını “Kendi zekasınca Erdoğan’a istikamet veriyor” sözleriyle eleştirdi. Dede, Tuncer’e yönelik FETÖ benzetmesi yaptı.

“Dert, devlet eliyle tarikatları tasfiye etmek değil; tarikat ve cemaat ehli kimseleri endişeye sevk ederek 2019’da AK Parti’nin devletten tasfiyesini sağlamaktır…’diyor hazret.. ” diyen Dede, “Eğer bu adamların lafına uyar da tasfiyeye kalkışırsan, 2019’u göremezsin’ demeye getiriyor.. FETÖ de böyle başlamıştı.” diye yazdı.

Ersoy Dede’nin Star gazetesindeki yazısı şöyle:

“…Kimse heveslenmesin

Devlette cemaat yapılanmasının günün sonunda ortaya çıkardığı manzaranın faturasını ağır ödedik.. Kimse kusura bakmasın da bundan böyle devlette bu tip yapılanmalar ol-a-mayacak..
– tarikat,
– cemaat,
– mezhepsel aidiyet,
– etnik aidiyet,
– hemşehricilik,
– okul kardeşliği,
– devrecilik…
Yok…

Artık kimse bu saatten sonra liyakatın dışına çıkıp referans aramayacak..

Kimse heveslenmesin..

Tehdit etmeyin bence

“… Dert, devlet eliyle tarikatları tasfiye etmek değil; tarikat ve cemaat ehli kimseleri endişeye sevk ederek 2019’da AK Parti’nin devletten tasfiyesini sağlamaktır…” diyor hazret.. Kendi zekasınca AK Parti’ye ama özellikle de Recep Tayyip Erdoğan’a istikamet veriyor.. “..Eğer bu adamların lafına uyar da tasfiyeye kalkışırsan, 2019’u göremezsin..” demeye getiriyor.. FETÖ de böyle başlamıştı.. “

"Ne Mutlu Türküm Diyene" Spotify ve iTunes da Yayında!

"NE MUTLU TÜRKÜM DİYORUZ"

PH ANDROİD UYGULAMASI

PARLAMENTO HABER Android Uygulaması

En güncel haberlere PARLAMENTO HABER ile ulaşın

Canlı bildirim özelliği ile son dakika haberlerini kaçırmayın!

Google Play'den alın