SON DAKİKA

YANDAŞ SABAH YAZARI HALKI YİNE AŞAĞILADI: ‘ÇARŞIDA PAZARDA BİRBİRİNE SÜRTÜNEN VAROŞLAR…’

Sokağa çıkma yasağı olan 68 yaşındaki Sabah yazarı Engin Ardıç, “Profesörler, ergenler, bir türlü laf anlamayan, çarşıda pazarda birbirine sürtünen varoşlar sıkıntı verdi” diyerek salgın konusunda halkı aşağılamayı tercih etti.

Bu haber 25 Mayıs 2020 - 22:40 'de eklendi.
Atatürk'ün Katilleri

Yıllardır her türlü eleştiriyi ‘seçkincilik’ olarak yaftalayan kimi iktidar kalemşorları, koronavirüs günlerinde halkın kimi tepkilerinden rahatsız olunca halkı aşağılamaya başladı.

Koronavirüs salgını nedeniyle sokağa çıkma yasağı olanların kapsamına giren 68 yaşındaki Sabah yazarı Engin Ardıç da, ‘sıkıntı’ duyduğu bazı konuları dile getirdiği bugünkü köşe yazısında halkı aşağılama yoluna gitti.

“Profesörler sıkıntı verdi. Bir de yatak reklamı. ‘Evde yapacak iş bulamıyoruz’ deyip de iki satır kitap okumayı bir türlü akıllarına getiremeyen mal ergenler sıkıntı verdi. Bir türlü laf anlamayan, maske takmayan, çarşıda pazarda sürekli birbirine sürtünen varoşlar sıkıntı verdi. Ağzını kapatıp burnunu açan lumpenler sıkıntı verdi” diye yazan Ardıç, Koronavirüs salgını sürecinde sosyal medyaya yansıyan bazı olayları da hatırlattı.

Sokağa çıkma yasağı günlerinde işçilerin muaf tutulmasına değinmeyen Ardıç, devamında şunları yazdı:

“Metroda bir teyze… Teyzeye maske tak demişler, o da ‘maskeli balo maskesi’ takmış, yüzünün üst tarafı kapalı ama ağız burun açıkta… O maskeyi arasan antikacıda bulunmaz, teyze nereden çıkarmış, çeyiz sandığından mı? Oysa ne kadar eğlenceli başlamıştı… Maske niyetine suratına kadın donu geçirenler… Amcaya ‘ne dolanıyorsun parkta, evine git’ diyorlardı, amca da cevap veriyordu: Evde karı virüsten beter!”

ATAM TV YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın.

"Ne Mutlu Türküm Diyene" Spotify ve iTunes da Yayında!

"NE MUTLU TÜRKÜM DİYORUZ"

PH ANDROİD UYGULAMASI

PARLAMENTO HABER Android Uygulaması

En güncel haberlere PARLAMENTO HABER ile ulaşın

Canlı bildirim özelliği ile son dakika haberlerini kaçırmayın!

Google Play'den alın
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!