SON DAKİKA

YANDAŞ FATİH TEZCAN’DAN ATATÜRK’E HAKARET

AKP’li Fatih Tezcan’dan Wuhan’dan gelen Türklere tepki göstererek attığı tweet’in Atatürk’e bir kez daha hakaret ederek virüs dedi.

Bu haber 16 Şubat 2020 - 14:39 'de eklendi.
Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’e olan düşmanlığı ile bilinen AKP’li Fatih Tezcan yine hakaretin boyutlarını aştı. Çin’den gelen Türklerin ‘Anıtkabir’e gideceğiz sözlerine dayanamayan Tezcan, Atatürk’e sosyal medya hesabı üzerinden virüs demesi sosyal medyayı ayağa kaldırdı.Her defasında Atatürk’e karşı olan söylemleri ile tanınan ve hakaret boyutuna varan açıklamaları nedeniyle tepki alan Fatih Tezcan yine rahat durmadı. Atatürk hakkında bir kez daha skandal sözler sarf eden Tezcan, sosyal medya üzerinden yine rahat durmadı.

Yine Hakaret Etti

Çin’in Wuhan kentinde yaşanan koronavirüs sebebiyle bölgeden tahliye edilen vatandaşların Türkiye gelmelerinden sonra ilk işimiz Anıtkabir’e gitmek olacak sözleri sonrasında yine rahat durmayan AKP’li Fatih Tezcan, Mustafa Kemal Atatürk’e virüs demesi ortalığı ayağa kaldırdı.Wuhan’dan gelen İngilizce öğretmeni Burcu Öner açıklamasında, ilk olarak Anıtkabir’e gitmek istediklerini ve kendilerine yardımcı olan herkese de teşekkürlerini iletti. Wuhan’da İngilizce öğretmeni olarak çalıştığını söyleyen Öner bundan sonra da asla geri dönmeyi düşünmediklerini ifade etti.

ATAM TV YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın.

"Ne Mutlu Türküm Diyene" Spotify ve iTunes da Yayında!

"NE MUTLU TÜRKÜM DİYORUZ"

PH ANDROİD UYGULAMASI

PARLAMENTO HABER Android Uygulaması

En güncel haberlere PARLAMENTO HABER ile ulaşın

Canlı bildirim özelliği ile son dakika haberlerini kaçırmayın!

Google Play'den alın
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!