SON DAKİKA

Yalova’da Korkutan Görüntüler: Şimşekler Çaktı, Çığlıklar Yükseldi

Yalova’da akşam saatlerinde etkili olan sağanak yağışla birlikte ortaya film sahnelerini aratmayacak görüntüler çıktı. Şimşek çakmasıyla birlikte bazı bölgelerde elektrikler gitti, çığlık sesleri yükseldi. O anlar kameraya yansıdı.

Bu haber 10 Temmuz 2022 - 20:08 'de eklendi.
Abone ol

İstanbul ve Ankara dahil birçok ilde gece saatlerinde etkili olan sağanak yağış hayatı olumsuz etkiledi. Birçok ev ve dükkan sular altında kaldı. 

Sağanak yağışın etkili olduğu bir başka il ise Yalova oldu. Kentte film sahnelerini aratmayacak görüntüler kaydedildi. Şimşek çakması sonucu bazı bölgelerde elektrikler giderken çığlık sesleri yükseldi. O anlar kameraya yansıdı.

Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı’ndan (AFAD), aralarında İstanbul ve Ankara’nın da bulunduğu 21 il için yapılan Kuvvetli Yağış uyarısında bulundu. 

Atatürk'ün Katilleri - Hüseyin Hakkı Kahveci

Meteoroloji’ye göre Pazar günü ilk saatlerden itibaren, İstanbul, Kocaeli, Sakarya, Yalova, Bursa, Bilecik, Balıkesir ve Çanakkale’nin doğusu ile zamanla Bolu, Düzce, Karabük, Zonguldak ile Kastamonu, Sinop ve Bartın’ın iç kesimleri; Ankara, Eskişehir ve Çankırı; Afyonkarahisar ve Kütahya çevreleri ile Çorum’un batısında Kuvvetli Yağış bekleniyor.  

BUGÜN ÇOK OKUNANLAR

BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR