SON DAKİKA

Vedat Şahin'in oğlu Birbey Şahin gözaltına alındı

Samsun Bafra'da hakkında yürütülen bir soruşturmada ifade vermediği için gözaltına alınan Birbey Şahin, çıkarıldığı mahkemece serbest bırakıldı

Bu haber 15 Ocak 2018 - 19:32 'de eklendi.
Abone ol

'Şahinler' olarak bilinen organize suç örgütünden Vedat Şahin'in oğlu Birbey Şahin,  13 Ocak Cumartesi günü Beşiktaş'ta bulunan bir otelin teras katında kendisi için düzenlenen doğum günü partisinde gözaltına alındı.

Nişantaşı'nda 24 Aralık 2014'te uzun namlulu silahlarla açılan ateş sonucu öldürülen 'Şahinler' olarak bilinen organize suç örgütünden Vedat Şahin'in oğlu Birbey Şahin, Beşiktaş İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerince gözaltına alındı. 

Samsun Bafra'da hakkında yürütülen bir soruşturma kapsamında ifade vermediği için hakkında gözaltı kararı bulunan Birbey Şahin, 13 Ocak Cumartesi günü Beşiktaş'ta bulunan bir otelin teras katında kendisi için  düzenlediği doğum günü partisinde gözaltına alındı.

Beşiktaş İlçe Emniyet Müdürlüğü'ndeki işlemleri tamamlanan Şahin, pazar günü sevk edildiği Çağlayan'da bulunan İstanbul Adalet Sarayı'nda çıkarıldığı mahkeme tarafından ifadesi alındıktan sonra serbest bırakıldı. (DHA)

Parlamentohaber.com | Korku yok!

BUGÜN ÇOK OKUNANLAR

BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR

Parlamento Haber | Korku yok!