SON DAKİKA

Vatan Şaşmaz cinayetinde üçüncü bir kişi mi vardı

Bu haber 30 Ağustos 2017 - 16:18 'de eklendi. 793

O otel odasında Filiz Aker ve Vatan Şaşmaz ile birlikte üçüncü bir kişi daha mı bulunuyordu. Şaşmaz’ın sırtından dört kurşunla vurulduğu, Aker’in ise kafasına sıkılmış halde bulunduğu Conrad otel odasında üçüncü bir kişinin de olduğu iddiası konuşuluyor.

Cihannuma sokakta işlenen cinayete dair sır perdesi aralanmaya devam ederken Şaşmaz cinayetine dair yeni şüpheler dile getiriliyor.

Kanıt dizisiyle Türkiye’nin yakından tanıdığı bir isim haline gelen İstanbul Üniversitesi Adli Tıp Enstitüsü öğretim üyesi olan Türk bilim insanı Sevil Atasoy’un ortaya attığı bir iddia çarpıcı olayı bambaşka bir boyuta getirdi.

Türkiye ünlü sunucu ve oyuncu Vatan Şaşmaz cinayetinin perde arkasındaki gelişmelerle çalkalanıyor. Son olarak Prof. Dr. Sevil Atasoy’un, Vatan Şaşmaz ve katil zanlısı konumunda bulunan Filiz Aker’le ilgili bir iddiası gündeme bomba gibi düştü.

Bir dönemin ünlü dizisi Kanıt ile tüm Türkiye’de tanınan İstanbul Üniversitesi Adli Tıp Enstitüsü öğretim üyesi olan Türk bilim kadını Sevil Atasoy, Türkiye’nin gündemine bomba gibi düşen Vatan Şaşmaz cinayetiyle ilgili çok çarpıcı bir açıklama yaptı.

‘… HER İKİSİNİ BAŞKA BİRİ VURDU’

Sevil Atasoy, olayla ilgili olarak: “Ne malum belki her ikisini başka biri vurdu, durun bakalım..” açıklamasıyla cinayetle ilgili çarpıcı bir bakış açısı getirdi. Atasoy’un bu tweeti yüzlerce beğeni ve retweet alırken birçok takipçisi de konuyla ilgili kendisini destekleyen tweetler attı.

Bilindiği üzere Vatan Şaşmaz cinayetiyle ilgili şu an bir numaralı iddia, Şaşmaz’ı intihar eden eski manken Filiz Aker’in öldürdüğü iddiası…

Parlamentohaber.com

"Ne Mutlu Türküm Diyene" Spotify ve iTunes da Yayında!

"NE MUTLU TÜRKÜM DİYORUZ"

PH ANDROİD UYGULAMASI

PARLAMENTO HABER Android Uygulaması

En güncel haberlere PARLAMENTO HABER ile ulaşın

Canlı bildirim özelliği ile son dakika haberlerini kaçırmayın!

Google Play'den alın