SON DAKİKA

ÜLKE NE HALE GELDİ! TARİKAT LİDERİ AKP’Lİ BAŞKANI DENETLEDİ

Şanlıurfa- Eyyübiye’nin AKP’li Belediye Başkanı Mehmet Kuş, ilçede açılacak olan yarı olimpik yüzme havuzunun temelini Haznevi tarikatının lideri şeyh ile denetleyince tartışma çıktı…

Bu haber 21 Kasım 2020 - 0:00 'de eklendi. Son Güncelleme21 Kasım 2020 - 00:11
Abone ol

Şanlıurfa- Eyyübiye’nin AKP’li Belediye Başkanı Mehmet Kuş, ilçede açılacak olan yarı olimpik yüzme havuzunun temelini Haznevi tarikatının lideri şeyh Abdulselam El Haznevi ile denetleyince tartışma çıktı.

AKP’li Kuş denetlemeyle ilgili fotoğrafları sosyal medya hesabından paylaştı. Kuş, “Yarı Olimpik Yüzme Havuzumuzun temelini atıyor, ilk kazmayı vuruyoruz.

Bölgenin kanaat önderlerinden Şeyh Abdulselam El Haznevi ile birlikte alanda incelemelerde bulunduk. Yarı Olimpik Yüzme Havuzumuz şimdiden hayırlı olsun” ifadelerini kullandı.  

Bunun üzerine CHP İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal, AKP’li Kuş’a tepki gösterdi. Kuş’un tweetini alıntılayan Tanal, “Olimpik yüzme havuzlarının teknik özellikleri Dünya standartlarına göre belirlenen bu teknik özelliklere uygun bir havuz yapımı havuzun kalitesini ortaya çıkarır.

Olimpik havuz inşasının mutlaka bu konuda bilgili kimseler tarafından yapılmasını tavsiye ediyorum. Şeyh Hazretleri, milli yüzücü mü ki, olimpik yüzme havuzu inşaatında incelemelerde bulunuyor?” diye yazdı.

İşte o fotoğraflar:

BUGÜN ÇOK OKUNANLAR

BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR

Parlamento Haber | Korku yok!