SON DAKİKA

Ücretsiz olması yetmedi: 15 Temmuz filmi boş salona oynadı

54. Uluslararası Antalya Film Festivali kapsamında izleyiciyle buluşan 'Kurtlar Vadisi Vatan' filmi ücretsiz olmasına karşın ilgi görmedi. Özel gösterimler kapsamında verilen ve 15 Temmuz'u konu alan filmi izleyenler arasında Necati Şaşmaz ve film ekibi dışında yalnızca Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel ile eşi Ebru Türel'in olması dikkat çekti. TEKRARLANAN "ÜCRETSİZ GÖSTERİM" ANONSUNA RAĞMEN… 

Bu haber 22 Ekim 2017 - 22:36 'de eklendi.
Abone ol

54. Uluslararası Antalya Film Festivali kapsamında izleyiciyle buluşan ‘Kurtlar Vadisi Vatan’ filmi ücretsiz olmasına karşın ilgi görmedi. Özel gösterimler kapsamında verilen ve 15 Temmuz’u konu alan filmi izleyenler arasında Necati Şaşmaz ve film ekibi dışında yalnızca Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel ile eşi Ebru Türel’in olması dikkat çekti. 

TEKRARLANAN “ÜCRETSİZ GÖSTERİM” ANONSUNA RAĞMEN… 

Salondaki boş koltuklardan duyulan rahatsızlıktan dolayı AKM ve çevresinde filmin ücretsiz olduğu duyurusu tekrar edildi. Ancak filme yine de katılım olmadı. Bunun üzerine bu kez de festivaldeki görevliler, salona izleyici olarak alındı. Filmin yapımcılığı ve senaristliğini üstlenen ve ayrıca baş rol oyuncusu olarak da kadroda yerini alan Necati Şaşmaz ise filmin ortasında salonu terk etti. 

 

Parlamentohaber.com | Korku yok!

BUGÜN ÇOK OKUNANLAR

BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR

Parlamento Haber | Korku yok!