SON DAKİKA

TÜRKİYE’DE COVID-19’DAN HAYATINI KAYBEDEN İLK KİŞİ BEYOĞLU’NDAKİ MELİS ECZANESİ’NİN SAHİBİ İHSAN GİRAY

Türkiye’de koronavirüs nedeniyle yaşamını yitiren ilk kişi olan 89 yaşındaki erkek hastanın Beyoğlu’ndaki Melis Eczanesi’nin sahibi İhsan Giray olduğu ortaya çıktı

Bu haber 20 Mart 2020 - 13:56 'de eklendi.

Türkiye’de koronavirüs nedeniyle yaşamını yitiren ilk kişi olan 89 yaşındaki erkek hastanın Beyoğlu’ndaki Melis Eczanesi’nin sahibi İhsan Giray olduğu ortaya çıktı.

Kalfası da yoğun bakımda

Medyascope’ten Hazar Dost’un haberine göre; yoğun bakımda bulunduğu Gayrettepe Florence Nightingale Hastanesi’nde hayata veda eden İhsan Giray, bugün Zincirlikuyu Mezarlığı’nda toprağa verildi. Melis Eczanesi’nin çevresindeki esnaf, Giray’ın 10 gündür yoğun bakımda olduğunu söyleyip, “Bize kalp krizinden vefat ettiği söylenmişti ama bugün öğrendik ki kalfası da koronavirüs nedeni ile 20 gündür yoğun bakımdaymış” dedi.

İlerlemiş yaşına rağmen hafta üç gün eczaneye gittiği söylenen İhsan Giray’ın, virüsü, bir Çinli ile temas eden, 70’li yaşlarındaki kalfasından kaptığı ileri sürülüyor. Yine esnaftan edinilen bilgiye göre eczane üç gündür açılmıyor. Eczaneye hiçbir sağlık ekibinin de gelmediğini belirten esnaf tedirgin.

ATAM TV YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın.

"Ne Mutlu Türküm Diyene" Spotify ve iTunes da Yayında!

"NE MUTLU TÜRKÜM DİYORUZ"

PH ANDROİD UYGULAMASI

PARLAMENTO HABER Android Uygulaması

En güncel haberlere PARLAMENTO HABER ile ulaşın

Canlı bildirim özelliği ile son dakika haberlerini kaçırmayın!

Google Play'den alın
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!