SON DAKİKA

TURİZM BAKANININ KARDEŞİNİN UÇAK ŞİRKETİ ATLAS GLOBAL UÇUŞLARA BAŞLADI

Atlas Global Havayolları, 26 Kasım’dan itibaren ara verdiği uçuşlarına bugün tekrar başladı.

Bu haber 21 Aralık 2019 - 15:34 'de eklendi.
Abone ol

Bugünkü ilk seferle İngiltere’nin başkenti Londra’ya seyahat edecek yolcular, İstanbul Havalimanı’ndaki kontuarlarda işlemlerini yaptırdı. Yolcular işlemlerinin ardından uçağın bulunduğu körüğe yönlendirildi.

“Talihsiz bir haber aldık”

Londra’ya gidecek yolculardan Dilaver Kaçmaz, gazetecilere yaptığı açıklamada, daha önce de aynı firma ile uçtuklarını fakat 26 Kasım’da talihsiz bir haber aldıklarını söyledi.

Kaçmaz, havayolu şirketinin krizden etkilenmesine üzüldüklerini ifade ederek, “Londra’ya gidiş biletimi tesadüfen 21 Aralık’a almıştım. Uçacak ilk uçakta bizimkiymiş. Bileti düne alsaydım uçamayacaktım.” dedi.

Uçuşların durumuyla ilgili önceden şirkete elektronik posta yolladığını, ancak cevap alamadığını dile getiren kaçmaz, Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü’nün ise kendileriyle yakından ilgilendiğini belirtti.

Atatürk'ün Katilleri - Hüseyin Hakkı Kahveci

Kaçmaz, Türkiye’deki yerli havayolları şirketlerinin seferlerini sürdürmesinin önemli ve sevindirici olduğunu kaydetti. Bugün dış hatlarda Londra’nın yanı sıra Amsterdam, Bağdat, Tel Aviv ve Tahran’a, iç hatlarda ise yine İstanbul Havalimanı’ndan Antalya’ya karşılıklı 12 sefer yapılması planlanıyor.

BUGÜN ÇOK OKUNANLAR

BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR

Parlamento Haber | Korku yok!