SON DAKİKA

TSK’YE AİT GÖZLEM NOKTASI, SURİYE’DE ÇAPRAZ ATEŞ ARASINDA KALDI

Hama’nın kuzeybatısında Suriye Ordusu ile cihatçılar arasında bugün öğleden sonra yoğunlaşan topçu atışları sırasında TSK’ye ait bir gözlem noktası da isabet aldı.

Bu haber 31 Mayıs 2019 - 19:45 'de eklendi.

Al Masdar News’in haberine göre Hama’nın kuzeybatısında Suriye ordusu ile cihatçılar arasında bugün öğleden sonra yoğunlaşan topçu atışları sırasında TSK’ye ait bir gözlem noktası da isabet aldı

Türkiye tarafından da terör listesine alınan Heyet-i Tahrir’uş Şam (HTŞ) örgütünün kontrolünde olan İdlib’de, cihatçılarla Suriye ordusu arasındaki hatta konuşlanan TSK birlikleri çapraz ateş altında.

Rusya destekli Suriye ordusunun İdlib’e yönelik operasyonları sürerken, Türkiye ile Rusya arasındaki ateşkes görüşmelerinden de bir sonuç çıkmadı. Türkiye’nin, ”Suriye ordusu cihatçılardan aldığı yerleşimleri geri versin” talebini reddeden Rusya hava saldırılarını sürdürüyor.

Al Masdar News’in haberine göre Hama’nın kuzeybatısında Suriye ordusu ile cihatçılar arasında bugün öğleden sonra yoğunlaşan topçu atışları sırasında TSK’ye ait bir gözlem noktası da isabet aldı. Ancak TSK’den konu ile ilgili bir açıklama yapılmadı.

ATAM TV YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın.

"Ne Mutlu Türküm Diyene" Spotify ve iTunes da Yayında!

"NE MUTLU TÜRKÜM DİYORUZ"

PH ANDROİD UYGULAMASI

PARLAMENTO HABER Android Uygulaması

En güncel haberlere PARLAMENTO HABER ile ulaşın

Canlı bildirim özelliği ile son dakika haberlerini kaçırmayın!

Google Play'den alın
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!