SON DAKİKA

Topbaş’tan Rıza Sarraf açıklaması

Eski İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Twitter hesabında yaptığı paylaşımlarla gündeme dair değerlendirmelerde

Bu haber 02 Aralık 2017 - 14:09 'de eklendi. 75

Eski İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Twitter hesabında yaptığı paylaşımlarla gündeme dair değerlendirmelerde bulundu. ABD’de görülen Sarraf Davası hakkında “tiyatro” diyen Topbaş’ın paylaşımları şöyle:

İşte Topbaş’ın twitter’dan yaptığı açıklamalar:

Türkiye bir egemen devlettir. Hiçbir ülkenin mahkemesi Türkiye’nin egemenlik haklarını dava konusu yapamaz. New York’taki Zarrab Davası Türkiye‘yi yıpratmak isteyenlerin sergilediği bir tiyatrodan ibarettir.
Bu saldırı devletimizin bağımsızlığını hedef almaktadır. 17/25 Aralık kumpas sürecinde, seçilmiş meşru hükümeti devirmeye çalışan şer ittifakı, bugün benzer malzemeyle rövanş peşindedir. Hiçbir hukuki karşılığı olmayan kağıtları belge diye sallayıp siyaset yaptıklarını zannedenler yine hüsrana uğrayacaklardır. Dış odaklı saldırılara alkış tutmak, üst aklın borusunu öttürmek Türkiye’ye zarar verir.

Geleceğimizi sıkıntıya sokar. Hiç şüphe yoktur ki; saldırıların hedefi Türkiye’dir. Milletimiz bunun farkındadır ve bu saldırılar karşısında her zamankinden daha fazla kenetlenmiştir.

Bütün kumpaslar gibi bu son tezgah da dağılacaktır. Dış odaklı saldırılar, milletimizin basiret duvarına çarpıp erimeye mahkumdur.

Türkiye’ye boyun eğdirmek isteyenlere en büyük engel Cumhurbaşkanımız Sn. Erdoğan’ın güçlü liderliğidir.

Bugün, Türkiye’nin milli haysiyetine saldıranlara “Dur” deme günüdür.

Parlamentohaber.com | Korku yok!

"Ne Mutlu Türküm Diyene" Spotify ve iTunes da Yayında!

"NE MUTLU TÜRKÜM DİYORUZ"

PH ANDROİD UYGULAMASI

PARLAMENTO HABER Android Uygulaması

En güncel haberlere PARLAMENTO HABER ile ulaşın

Canlı bildirim özelliği ile son dakika haberlerini kaçırmayın!

Google Play'den alın