SON DAKİKA

Tiyatro sanatçısı Ayşe Selen yaşamını yitirdi

Tiyatro sanatçısı Ayşe Selen hayatını kaybetti.Tiyatronun yanı sıra televizyon dizilerinde ve sinema perdesinde de izleyici karşısına çıkan  Ayşe Selen, 31 Aralık Pazar 13.00'te Feriköy Mezarlığına defnedilecek. KİMDİR? Ayşe Selen, 1 Ocak 1955 tarihinde dünyaya geldi. Eğitim hayatını İstanbul Avusturya Kız Lisesi ve Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi Tiyatro Bölümü’nden mezun olarak tamamlayan Selen, çok sayıda tiyatro oyununda sahne aldı.

Bu haber 31 Aralık 2017 - 6:16 'de eklendi.
Abone ol

Tiyatro sanatçısı Ayşe Selen hayatını kaybetti.

Tiyatronun yanı sıra televizyon dizilerinde ve sinema perdesinde de izleyici karşısına çıkan  Ayşe Selen, 31 Aralık Pazar 13.00’te Feriköy Mezarlığına defnedilecek. 

KİMDİR? 

Ayşe Selen, 1 Ocak 1955 tarihinde dünyaya geldi. Eğitim hayatını İstanbul Avusturya Kız Lisesi ve Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi Tiyatro Bölümü’nden mezun olarak tamamlayan Selen, çok sayıda tiyatro oyununda sahne aldı.

Aralarında Kapalı Çarşı, Leyla ile Mecnun, Aşk Yakar, Doktorlar, Gülpare, Kavak Yelleri ve Çoban Yıldızı gibi dizilerin yer aldığı bazı televizyon dizilerinde rol alan Ayşe Selen, beyazperdede de dört filmde rol aldı.

Atatürk'ün Katilleri - Hüseyin Hakkı Kahveci

1982 yapımlı Faize Hücum, 1995 yapımlı Böcek, 2008 yapımlı Usta ve 2010 yapımlı El Yazısı adlı sinema filmlerinde rol alan Selen, 30 Aralık 2017 tarihinde hayatını kaybetti.

Parlamentohaber.com | Korku yok!

BUGÜN ÇOK OKUNANLAR

BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR

Parlamento Haber | Korku yok!