SON DAKİKA

TANSİYON YÜKSELİYOR! SURİYE İDLİB’DE TÜRK MEVZİLERİNİ VURDU İDDİASI

Rus uçaklarının hava saldırısı sonrası İdlib’de iki asker şehit oldu, 5 asker yaralandı. Suriye savaş uçaklarının bu saldırının ardından bir kez daha Türk  mevzilerini hedef aldığı iddia edildi.

Bu haber 21 Şubat 2020 - 14:09 'de eklendi.

TELE1 Moskova Temsilcisi Mahir Esen’in, Rus kaynaklarından aktardığı iddiaya göre; Suriye uçaklarının İdlib şehir merkezinin yakınında bulunan Kamenas’ta Türk gözlem noktalarına bir saldırı gerçekleştirdiği iddia edildi. Ölü ve yaralı olup olmadığı hakkında açıklama yapılmadı.

TELE1 Ana Haber Bülteni’nde konuşan Mahir Esen, ‘Rus medyasına yansıyan bilgilerde İdlib’de Türk gözlem noktalarının bir kez daha hedef alındığını’ söyleyerek ölü veya yaralı sayısını teyit edemediklerini açıkladı.

Mahir Esen, ‘Burada tansiyon oldukça yüksek, öncelikle medya organlarında haberler üst üste gelmekte. Rusya teröristlere destek vermesinin durdurulması yönünde ifade vermişti. Son yarım saatte bir Türk gözlem noktasının da, savaş uçakları tarafından vurulduğu bilgisi Rus medyasında yer almaya başladı. Bu gözlem noktasına yapılan saldırı sonucu ölü veya yaralı olduğuna dair henüz bir bilgi gelmedi’ ifadelerini kullandı.

ATAM TV YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın.

"Ne Mutlu Türküm Diyene" Spotify ve iTunes da Yayında!

"NE MUTLU TÜRKÜM DİYORUZ"

PH ANDROİD UYGULAMASI

PARLAMENTO HABER Android Uygulaması

En güncel haberlere PARLAMENTO HABER ile ulaşın

Canlı bildirim özelliği ile son dakika haberlerini kaçırmayın!

Google Play'den alın
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!