SON DAKİKA

Tahammülümüz Kalmadı

Bu haber 13 Ekim 2021 - 0:30 'de eklendi. Son Güncelleme13 Ekim 2021 - 01:36
Abone ol

Onur ve Gururu için yaşayan Arlı toplum olan biz Türk Milletinin evlatları büyük belaların dalga şiddetini değiştirerek yaşadığı bu dönem belli ki çok ama çok zor geçecek. Daha 2 gün önce Ülkemizin Suriye sınırında Fırat Kalkanı Bölgesinde 2 Kahraman Polis Özel Harekat mensubumuzu “ŞEHİT” Verdik ve 2’de yaralımız var. Şehit Polis Memuru Cihat Şahin, Şehit Polis Memuru Fatih Doğan Allah her iki Şehidimize ve tüm Şehitlerimize Rahmet Eylesin mekanları, makamları Cennet olsun Kahramanlarımızın ,Geride kalanlarına Allah sabır versin, Yaralılarımıza da acil şifalar diliyoruz.

Sınırlarımızın Suriye bölgesinde hareketlilik ve tansiyon bölgede ciddi karmaşa ve karışıklık yaratacaktır ve emareleri görülmeye başlandı. Güneydoğudaki hareketlilik ile beraber Doğuda bulunan sınırdaş ülkelerden İran’da hiç rahat durmuyor İki Devlet Tek Millet dediğimiz Kardeşimiz Azerbaycan’a sürekli akla hayale gelmez eften püften isnatlar ile sataşma durumundadır kankası Ermenistan ile beraber. Tamda eş zamanlı Ege ve Akdeniz bölgemizde de sular hiç durulmuyor özellikle Yunanistan ve Rum tarafında. ABD ve Fransa’nın başını çektiği bir konsorsiyum yunan ve Rum beslemelerine sahip çıkıp bölgede ateş ile imtihan edilecek seviyede sorunlar ve problemler çıkarmaktadır.

Başta ABD ve diğer modern ülkeleri daha 2 ay önce koca Afganistan’ı ayağında terlik, altlarında bisikletler ile gelip teslim alan Taliban’a karşı nasıl bölgeden uçaklardan insanları ata ata terk ettiklerini ekranlarda ağzımız açık seyrettik. Şimdi bizim bölgemize gelip 85 Milyon Türk Milletine 10 milyoncuk yunan ve bir avuç Rum palikaryası ile bizlere kafa tutacaklarını sanıyorlarsa 2 ay önce Taliban’dan kaçarken gösterdikleri tavrı bence 1001 kez daha düşünmeliler! Her şeyin bir haddi, zamanı lakin her şeyinde bir sonu var ve biz Türk Milletinin ne sabrı nede artık bekleyecek zamanı Tahammülümüz Kalmamıştır özellikle başta ABD ve Rus silahları ile Şehit olan Kahramanlarımıza,
Aslanlarımıza yapılan saldırıdan sonra.

Türkiye Cumhuriyeti Devletini sadece Türkiye’den ibaret sanan beyinsiz eblehlerin yapmak istedikleri her şer odaklı hamleleri Devlet ve Millet olarak top yekün bertaraf eder bize kin ve nefret duyanları kendi bataklıklarında kuruturuz. Tüm Dünyada başta Siyasi, Ekonomi, Askeri olarak komplike Devletimize ve Milletimize karşı hasmane hareketler aynı anda eş zamanlı baş göstermiş ve  yaşayacağımız olumsuz olayların daha başındayız gibi gözükmektedir.

Mehmet Ömer Ulu

YAZARA AİT DİĞER YAZILAR

Mehmet Ömer Ulu[email protected]

BUGÜN ÇOK OKUNANLAR

BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR

Parlamento Haber | Korku yok!