SON DAKİKA

Suriye sınırına askeri araç sevkiyatı gece de devam etti!

Türkiye’nin sınır ötesi operasyon için başladığı hazırlıklar çerçevesinde Suriye sınırına askeri araç sevkiyatı gece de devam

Bu haber 07 Ekim 2017 - 14:04 'de eklendi.

Türkiye’nin sınır ötesi operasyon için başladığı hazırlıklar çerçevesinde Suriye sınırına askeri araç sevkiyatı gece de devam etti

İHA’nın haberine göre, Hatay’ın Reyhanlı ilçesinde Oğulpınar mevkisine yaklaşık 20 araçlık tank sevkiyatı ve 4 araçlık askeri iş makinası geçişi gerçekleşti. Gün boyunca gerçekleşen askeri araç sevkiyatı gece boyunca devam etti.

Güvenlik önlemleri altında götürülen askeri araçların, sınırdaki askeri birliklere takviye amaçlı gönderildiği ve sınırda konuşlandırılacağı öğrenildi.

suriye-sinirina-askeri-arac-sevkiyati-gece-de-devam-etti-362467-1.

ZIRHLI PERSONEL TAŞIYICILAR, İSKENDERUN DEMİRYOLU İSTASYONU’NA ULAŞTI

TSK’nin çeşitli birliklerinden demiryolu ile Hatay’a gönderdiği zırhlı personel taşıyıcılar, İskenderun Demiryolu İstasyonu’na ulaştı. Vagonlar üzerindeki çok sayıdaki zırhlı araç ve tank, alınan güvenlik önlemleri dahilinde askeri personeller tarafından indirildi.

İskenderun Demiryolu İstasyonu’na ulaşan çok sayıdaki askeri aracın takviye olarakSuriye sınırındaki askeri birliklerde konuşlandırılacağı öğrenildi.

ATAM TV YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın.

"Ne Mutlu Türküm Diyene" Spotify ve iTunes da Yayında!

"NE MUTLU TÜRKÜM DİYORUZ"

PH ANDROİD UYGULAMASI

PARLAMENTO HABER Android Uygulaması

En güncel haberlere PARLAMENTO HABER ile ulaşın

Canlı bildirim özelliği ile son dakika haberlerini kaçırmayın!

Google Play'den alın
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!