SON DAKİKA

Silivri Belediye Başkanından Sertab Erener’e tepki: Ben olsam onu o sahneden indirirdim

Çatalca Erguvan Festivali’nde önceki gece sahne alan sanatçı Sertab Erener, protokol için ayrılan bölüm nedeniyle çıkan tartışma sonrası belediye başkanını sahneden kovmasıyla gündeme oturdu.

Bu haber 27 Ağustos 2017 - 20:57 'de eklendi.
Abone ol

Çatalca Erguvan Festivali’nde önceki gece sahne alan sanatçı Sertab Erener, protokol için ayrılan bölüm nedeniyle çıkan tartışma sonrası belediye başkanını sahneden kovmasıyla gündeme oturdu. CHP’li Çatalca Belediye Başkanı Cem Kara’ya, CHP’li Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar’dan destek geldi.

‘HERKES HADDİNİ BİLECEK, YOK ÖYLE TERBİYESİZLİK’

Birgün’ün haberine göre, “Sertap Hanım şunu unutmuş herhalde oraya onu parasını ödeyip çağıran Çatalca belediyesidir” diyen Özcan Işıklar, şu ifadeleri kullandı: “Belediyenin koyduğu düzene uyarak sahne almak mecburiyetindedir. Beğenmiyorsa o düzeni gelmez Sertap Erener’in yaptığı tam bir terbiyesizliktir Onu sahneden indirmeyen sahnenin ve onun parasını ödeyen belediye başkanının nezaketinden olduğunu unutmayın bundan sonra seçilmiş belediye başkanına üstelik onu parasını ödeyen kurumun şartlarına uymayan o sanatçıyı bakın bakalım hangi kurum parasını ödeyip de onu saygısızlığına katlanır.Cem nezaketli davranmış bu hareketi benim belediyemde yapsaydı onu o sahneden indirirdim. Silivri’de buna benzer bir Mustafa Sandal vakası yaşandı ve mikrofon elinden alınarak sahneden indirildi, herkes haddini bilecek yok öyle terbiyesizlik.”

BUGÜN ÇOK OKUNANLAR

BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR

Parlamento Haber | Korku yok!