SON DAKİKA

Shameless’ın yıldızı Rossum, dizinin Türkiye uyarlamasıyla dalga geçti

Shameless’ın Türk uyarlaması Bizim Hikaye ile ilgili dizinin ilk fragmanı henüz geçtiğimiz gün yayınlandı.

Bu haber 07 Ağustos 2017 - 7:03 'de eklendi.
Abone ol

Shameless’ın Türk uyarlaması Bizim Hikaye ile ilgili dizinin ilk fragmanı henüz geçtiğimiz gün yayınlandı. Aradan çok fazla zaman dahi geçmeden birçok kişi tarafından merak edildi ve izlendi. Elbette bu fragmanı izleyen kişiler sadece Türk halkı değildi. Anlaşılan Shameless dizisinin Fiona’sını canlandıran Emmy Rossum da fragmanı izlemiş olacak ki, yorum yapmakta geç kalmadı. Emmy Rossum’un Twitter aracılığıyla yaptığı yoruma yanıtı da Hazal Kaya verdi.

Eylül ayında ekranlara çıkacak olan dizinin orjinalindeki başrolü Emmy Rossum canlandırıyor ve uyarlama dizide de Hazal Kaya olacak. Emmy Rossum, fragmanın paylaşılmasının ardından, dizinin fragmanını ekleyerek bir tweet attı. Rossum, “Bu, Türkiye’deki Jimmy Steve ve Fiona mı? Ve bu da Liam ve bozuk çamaşır makinesi mi?!” dedi.

Is this Jimmy Steve and Fiona in Turkey? And is that baby Liam and the broken washer?! #shameless https://t.co/6FDT6FX7rk

— Emmy Rossum (@emmyrossum) August 5, 2017

​Dizinin başrol oyuncusu Hazal Kaya  ise ünlü oyuncuya  “Evet biziz. İstanbul’dan” yazarak cevap verdi.

Atatürk'ün Katilleri - Hüseyin Hakkı Kahveci

hahaha yes we are, straight out of Istanbul ✌️@emmyrossum https://t.co/a45T8JOEdq

— Hazal Kaya (@HazalKaya110) August 5, 2017

​Rossum’un paylaşımı, çoğu kişi tarafından, dizinin içerik anlamında orjinaline göre biraz daha farklı olmasından dolayı verilen bir tepki şeklinde yorumlandı. İzleyiciler, Shameless’ın cesur sahneleriyle hafızalarda yer ettiğini, uyarlama Bizim Hikaye dizisinin izleyeceği rotanın ise muhtemelen daha farklı olacağını vurguladı.

BUGÜN ÇOK OKUNANLAR

BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR

Parlamento Haber | Korku yok!