SON DAKİKA

Selvi: Ankara’da Gökçek için geriye sayım başladı

Hürriyet gazetesi yazarı Abdulkadir Selvi, bugünkü köşe yazısının bir bölümünde yine Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih

Bu haber 05 Ekim 2017 - 10:54 'de eklendi.

Hürriyet gazetesi yazarı Abdulkadir Selvi, bugünkü köşe yazısının bir bölümünde yine Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’e değindi. İstifa iddialarıyla gündemden düşmeyen Gökçek ile ilgili, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açıklamasının ardından “geriye sayım başladı” diyen Selvi, AKP’nin bu süreçte Melih Gökçek’in hukukunun korunması gerektiğini yazdı.

Selvi’nin Hürriyet’te yayımlanan yazısının ilgili bölümü şöyle:

AK Parti’de çok önemli bir değişim süreci yaşanıyor. İl başkanlıkları ve belediye başkanlarının değişimi bir arada yürütülüyor. Değişim çok sancılı bir iş. Hele söz konusu olan İstanbul ve Ankara belediye başkanlıklarıysa! İstanbul’daki değişim, “Kadir Abi”nin kişiliği nedeniyle sancısız bir şekilde aşıldı. Ankara’da ise Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Melih Gökçek’le ilgili açıklamasından sonra geriye sayım başladı. Bu süreçte Melih Gökçek’in hukukunun korunması gerekiyor. Aslında sadece Gökçek’in değil, değişen ve değişecek il başkanlarının ve belediye başkanlarının hukukunu korumak AK Parti’nin görevi.

ATAM TV YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın.

"Ne Mutlu Türküm Diyene" Spotify ve iTunes da Yayında!

"NE MUTLU TÜRKÜM DİYORUZ"

PH ANDROİD UYGULAMASI

PARLAMENTO HABER Android Uygulaması

En güncel haberlere PARLAMENTO HABER ile ulaşın

Canlı bildirim özelliği ile son dakika haberlerini kaçırmayın!

Google Play'den alın
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!