Sedat Peker’den SADAT Hakkında Flaş İddialar!

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker, son günlerde gündeme gelen SADAT’a ilişkin iddialarda bulundu.

Sedat Peker’den SADAT Hakkında Flaş İddialar!
Yayınlama: 12.10.2021
8
A+
A-

Son olarak 15 Temmuz darbe girişiminin ardından harp okulları mülakatlarına katıldığı ortaya çıkan SADAT’a ilişkin paylaşımda bulunan Peker, “Korku iklimi için bir SEDAT’ÇILAR bir de sadatçılar vardı” ifadelerini kullandı.

“SEDAT’ÇILAR artık yok. sadatçıları da zaten tanıyoruz” diye yazan Peker, “Bu yüzden bir sıkıntı yok. Gönlünüz rahat olsun kardeşlerim” dedi.

YENİ PAYLAŞIMLAR

Peker, söz konusu paylaşımından sonra 3 yeni paylaşım daha yaptı.

Peker, SADAT’a ilişkin yeni iddialarda bulunurken, şu ifadeleri kullandı:

“1-sadatın güvenlik şirketi olduğuna bizi inandırmak isteyen şeytanlar, hangi güvenlik şirketi dünyanın en özel timlerinden biri olan Rusya’nın Alfa timlerindeki kişilerle anlaşıp en yetenekli personeline kayıt dışı özel eğitim verdirttirir?

2-Alfa timlerinin uzmanlığı hem istihbarat hem de suikast neticeli operasyonlardır. Kimi kandırıyorsunuz? Unuttunuz mu, biz eski dostuz. Ancak rotayı bana ve benim söylemlerime değer verenlere çevirmenin neticesini göreceksiniz. Ordudan mecburi emekli edilen Üsküdar Üniversitesi

3-…rektörü Nevzat Tarhan’ın uzmanlık alanı psikolojik harptir. Nevzat Tarhan’la çalışmalarınız ne üzerine? Güvenlik şirketiyiz diyorsunuz. Nevzat Tarhan’ın sizin için yaptığı psikolojik harp çalışmalarının sebebi nedir? Anlaşılan o ki sizinle işimiz uzun.”

Türkiye'nin siyaset, medya ve gerçekçi haberlerinin yer aldığı haber portalı