SON DAKİKA

Rıza Zelyut : Adnan Hocacı oldum

Bu haber 07 Şubat 2018 - 19:23 'de eklendi. 227

”TAMAMEN AKLİ DENGESİ BOZULMUŞ”

Rıza Zelyut, köşesinde Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş ile Adnan Oktar arasındaki kavgayı Aydınlık Gazetesinde yorumladı.

Zelyut yazısının “Adnan Hocacı oldum” başlığı altında şu ifadeleri kullandı:

“Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş, Adnan Hoca diye bilinen Adnan Oktar’a, ‘İnşallahlar, maşallahlar havada uçuşuyor, dini bir takım referanslar ve orada dansöz oynatıyorsun böyle bir şey olabilir mi? Tamamen akli dengesi bozulmuş!’ dedi ya cevap gecikmedi.

Oktar, Erbaş’a dedi ki: ‘Kerhanelerden, şans oyunlarından, kumardan, içki fabrikalarından alınan vergilerle maaşlarınız ödeniyor. Bir kere bunlar hakkında açıklama yaptınız mı? Gıkın çıkmıyor hoca efendi?’

Yerden göğe kadar haklı…

İslam’da en büyük suç ve günah olan beytülmal (hazine) yağmalanırken, yoksullar işsizlikten kendisini yakarken susan Diyanet İşleri’nin Muhammet İslamı’nı temsil etmesi mümkün değildir.”

‘’ GULAMPARALAR ’’

Yazısında “Bir de Edirne’deki imamlar Adnan Oktar’ı mahkemeye vermişler!” diyen Zelyut şöyle devam etti:

 “İmam efendiler! Yalan mı? Aldığınız maaşın içinde o alengirli yerlerden toplanan vergilerin payı yok mu? Öyle çok dindar iseniz yemeyin o paraları…

Adnan Hoca’ya kız oynatıyor diye saldıranların TV’lerde elleri zilli oğlan oynattıklarını görmeyenler, şu meşhur Osmanlı ataları gibi yaşamak peşindeki gulamparalardır.”

 

Parlamentohaber/Korku yok!

"Ne Mutlu Türküm Diyene" Spotify ve iTunes da Yayında!

"NE MUTLU TÜRKÜM DİYORUZ"

PH ANDROİD UYGULAMASI

PARLAMENTO HABER Android Uygulaması

En güncel haberlere PARLAMENTO HABER ile ulaşın

Canlı bildirim özelliği ile son dakika haberlerini kaçırmayın!

Google Play'den alın