SON DAKİKA

RAMAZAN BAYRAMI’NDA HAVALAR NASIL OLACAK?

Ramazan Bayramı’na sayılı günler kala gözler hava durumu raporlarına çevrildi. Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden yapılan açıklamaya göre, 31 Mayıs – 6 Haziran tarihleri arasında hava sıcaklıkları mevsim normalinin üzerinde seyredecek.

Bu haber 30 Mayıs 2019 - 21:23 'de eklendi.

Meteoroloji’den yapılan açıklamaya göre, Ramazan Bayramı’nın ilk gününde ülke genelinde hava sıcaklıkları mevsim normallerinin üzerinde seyredecek. Bayramın ikinci ve üçüncü gününde bölge bölge bulutlu ve yağışlı olması beklendiği bildirildi.

Bayramın ilk günü İstanbul’da hava sıcaklığı en yüksek 28 derece en düşük 18 derece olacak. Ankara’da bayramın ilk günü mevzi sağanak yağışlı hava görülüyor. Ankara’da ise bayramın ilk günü hava sıcaklığı en yüksek 31 derece en düşük 18 derece olarak görülüyor.

BAZI İLLERDE HAVA SICAKLIKLARI ARTACAK

Meteoroloji’den önümüzdeki hafta bazı illerde en yüksek hava sıcaklığı ile ilgili yapılan açıklamada şöyle denildi:

“Ankara’da 34, İstanbul’da 31, İzmir’de 35, Şanlıurfa’da 39, Kahramanmaraş, Gaziantep, Kilis ve Osmaniye’de 38, Denizli, Düzce ve Malatya’da 36, Bursa, Konya, Adana ve Diyarbakır’da 35, Kayseri ve Isparta’da 33 dereceye ulaşması bekleniyor.

Beklenen sıcak havayla birlikte güneş ışınlarının dik geldiği 10-16 saatleri arasında başta kronik rahatsızlıkları olanlar, çocuklar ve yaşlılar olmak üzere vatandaşlarımızın güneş ışına direkt maruz kalmamaları, sıcaktan korunmak için önlem almaları önem arz etmektedir.”

ATAM TV YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın.

"Ne Mutlu Türküm Diyene" Spotify ve iTunes da Yayında!

"NE MUTLU TÜRKÜM DİYORUZ"

PH ANDROİD UYGULAMASI

PARLAMENTO HABER Android Uygulaması

En güncel haberlere PARLAMENTO HABER ile ulaşın

Canlı bildirim özelliği ile son dakika haberlerini kaçırmayın!

Google Play'den alın
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!