SON DAKİKA

PERİNÇEK’TEN CHP’YE SERT ELEŞTİRİ

Bu haber 10 Temmuz 2017 - 21:19 'de eklendi. Son Güncelleme13 Temmuz 2017 - 12:36
Rabıta Uğur Mumcu'dan Sonra - Hüseyin Hakkı Kahveci

VatPAR Genel Başkanı Doğu Perinçek, adalet yürüyüşü ve mitinginin ardından CHP’ye eleştirilerine devam etti. Michael Rubin ne diyorsa CHP aynen onları uyguluyor diyen Perinçek, adalet mitingi için, AKP/PKK/FETÖ ittifakının hazırlanışıdır, dedi.

BONZAİ

“CHP örgütleri ve kitlesi ancak uyuşturularak böyle bir ittifaka razı edilir. O insanları PKK / HDP ve FETÖ mensupları ile kol kola yürütmek, yürüyenlere bonzai çektirmekten başka bir şey değildir. Kendi anasından başka bir koyunun memesine vermek için kuzuların önce başını sallar ve sersemletirler.” diye yazan Perinçek, “CIA şefi Rubin’in rapor ve tivitlerine bakınız, oralarda ne yazılıyorsa, CHP onu yapıyor.” ifade etti.

Perinçek yazısına şöyle devam etti:

CHP’nin yürüyüşü, Adalet için yapılan bir yürüyüş değildir.

Bu yürüyüş, CHP örgütünü PKK / HDP ve FETÖ ile ittifaka alıştırma yürüyüşüdür. CHP örgütleri ve kitlesi ancak uyuşturularak böyle bir ittifaka razı edilir.

O insanları PKK / HDP ve FETÖ mensupları ile kol kola yürütmek, yürüyenlere bonzai çektirmekten başka bir şey değildir. Kendi anasından başka bir koyunun memesine vermek için kuzuların önce başını sallar ve sersemletirler.

Kuzular, HDP/ PKK ile uygun adım yürütülerek sersemletilmek isteniyor.

Yürüyüşün hangi amaçla yapıldığını yakında göreceğiz. Türkiye’nin önündeki sıcak gelişmeler, CHP’nin nerelere sürüklendiğini sergileyecek. O zaman pişman olmak, kaybedilenleri geri getirmeyecek. Umarız bizim gayretlerimiz ve Türk Milletinin baskısı sonucu CHP vazgeçer. Ama şu anda yeğledikleri seçenek, HDP/ PKK ve FETÖ ile ittifak seçeneğidir.

‘Adalet Yürüyüşü’ dedikleri, o ittifakın yürüyüşüdür.

‘Adalet Yürüyüşü’nde, CHP kitlesi o ittifaka alıştırmak için yürütülüyor.

‘Adalet Yürüyüşü’ne katılanlar veya bu yürüyüşü alkışlayanlar, özledikleri adalet için yürümüyorlar, CHP-HDP/ PKK-FETÖ-Abdullah Gül AKP’sinin ittifakı için yürüyorlar.

Cehennemin yolları da iyi niyetle döşelidir.”

ATAM TV YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın.

PH ANDROİD UYGULAMASI

PARLAMENTO HABER Android Uygulaması

En güncel haberlere PARLAMENTO HABER ile ulaşın

Canlı bildirim özelliği ile son dakika haberlerini kaçırmayın!

Google Play'den alın

BUGÜN ÇOK OKUNANLAR

BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR

Parlamento Haber | Korku yok!