SON DAKİKA

PAYLAŞTIĞI FOTOĞRAF BÜYÜK TEPKİ ÇEKTİ!

Turizm Bakanı Mehmet Ersoy’un eşi Pervin Ersoy’un elini öptürdüğü çalışanına 100 dolar verdiği kareyi paylaşması büyük tepki çekti. Pervin Ersoy ise, fotoğrafı Alişan’ın yeğenlerine dolar vermesini ti’ye almak amacıyla paylaştığını söyledi.

Bu haber 05 Haziran 2019 - 13:39 'de eklendi.
Abone ol

Turizm Bakanı Mehmet Ersoy’un eşi Pervin Ersoy sosyal medya hesabından elini öpen bir kişi ile fotoğraf paylaştı. Bakan Ersoy’un eşi Pervin Ersoy karede elini öpen kişiye 100 Dolar verirken fotoğraf çektirdiği görüldü. Sosyal medyada yayılan bu fotoğraf tepkilere neden oldu. Eski CHP Milletvekili Barış Yarkadaş, sosyal medya hesabından görüntülere tepki gösteren isimler arasında yer aldı.

Yarkadaş “Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan dolara karşı mücadele ettiklerini söylerken, kabinesinin Turizm Bakanı Mehmet Ersoy’un eşi Pervin Ersoy, bayramda elini öptürdüğü kişiye 100 dolar veriyor ve bunu bir de instagramda yayınlıyor. Yaptıklarının hangisini eleştireyim doğrusu ben de şaşırdım” ifadesini kullandı. Turizm Bakanı Mehmet Ersoy’un eşi Pervin Ersoy tepkilerin ardından fotoğrafı sildi ve olayın bir espriden ibaret olduğunu ifade etti. Bayramda sanatçı Alişan’ın yeğenlerine dolar dağıtmasını ti’ye alarak böyle bir paylaşımda bulunduğunu belirten Ersoy, buna rağmen kendisine gelen kötü yorumlara ”Lütfen yapmayın” diye yanıt verdi. Pervin Ersoy’un eleştirilerin ardından şu mesajı paylaştı:

Atatürk'ün Katilleri - Hüseyin Hakkı Kahveci

”Yaaa açıkladım espriyi ne olur yapmayın Allah aşkına Alişan dolar dağıtmış yeğenlerine bugün onu ti ye aldık… Yanımda çalışan personelime espri yaptık diye yazdım yapmayın ne olur ben o kadar salak mıyım açıklayarak koydum yine okumadan dünya kadar yazıyorsunuz… Sizlerin bu tepkilerini bilecek kadar aklım var benim… Lütfen yapmayın”

BUGÜN ÇOK OKUNANLAR

BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR

Parlamento Haber | Korku yok!