SON DAKİKA

Oyuncular Sendikası yeni yönetimini belirledi

Oyuncular Sendikası 3. Olağan Genel Kurulu 17 Eylül 2017 Pazar günü Şişli'de yapıldı.Delegelerin yoğun katılımıyla gerçekleştirilen Genel Kurulda, görev süresi sona eren  Meltem Cumbul başkanlığındaki yönetim kurulu, idari ve mali olarak aklandı. 2014 Eylül ayından bu yana görevde olan yönetim kurulu faaliyetlerini Başkan Meltem Cumbul, Genel Sekreter Tilbe Saran, yönetim kurulu üyesi Sercan Gidişoğlu ve hukuk danışmanı Sera Kadıgil delegelere aktardı. Daha sonra yönetim kurulu adına mali raporu Genel Mali Sekreter Yiğit Özşener sundu.

Bu haber 19 Eylül 2017 - 1:24 'de eklendi.
Atatürk'ün Katilleri

Oyuncular Sendikası 3. Olağan Genel Kurulu 17 Eylül 2017 Pazar günü Şişli’de yapıldı.

Delegelerin yoğun katılımıyla gerçekleştirilen Genel Kurulda, görev süresi sona eren  Meltem Cumbul başkanlığındaki yönetim kurulu, idari ve mali olarak aklandı. 2014 Eylül ayından bu yana görevde olan yönetim kurulu faaliyetlerini Başkan Meltem Cumbul, Genel Sekreter Tilbe Saran, yönetim kurulu üyesi Sercan Gidişoğlu ve hukuk danışmanı Sera Kadıgil delegelere aktardı. Daha sonra yönetim kurulu adına mali raporu Genel Mali Sekreter Yiğit Özşener sundu.

Yapılan seçimin ardından önümüzdeki üç yıl boyunca sendikanın yeni Yönetim Kurulunu oluşturacak isimler şu şekilde belirlendi: Demet Akbağ, Sercan Gidişoğlu, Sermet Yeşil, Evrim Alasya, Taner Rumeli, Tuba Erdem, Serdar Orçin, Eda Çatalçam ve Tuğrul Tülek.

Disiplin Kurulu: Şevket Çoruh, Yasemin Şişli, Ragıp Yavuz

Denetleme Kurulu Üyeleri : Ali Rıza Kubilay, Alper Atak, İbrahim Ozan Gözel

Yönetim Kurulu yapacağı ilk toplantıda yeni dönem için Başkan, Genel Sekreter ve Genel Mali Sekreter görevlerini yürütecek üyeleri kendi içerisinden seçecek ve yönetim kurulu üyelerinin sorumluluk alanlarını belirleyecek.

 

ATAM TV YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın.

"Ne Mutlu Türküm Diyene" Spotify ve iTunes da Yayında!

PH ANDROİD UYGULAMASI

PARLAMENTO HABER Android Uygulaması

En güncel haberlere PARLAMENTO HABER ile ulaşın

Canlı bildirim özelliği ile son dakika haberlerini kaçırmayın!

Google Play'den alın

BUGÜN ÇOK OKUNANLAR

BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR

Parlamento Haber | Korku yok!