SON DAKİKA

Orman Bakanlığı’ndan Haluk Levent’e söz

Haluk Levent, Ayvalık’ta yanan ormanlık alan için gönüllülerden oluşan AHBAP grubu ile ağaçlandırma yapmak için çağrıda bulundu.

Bu haber 21 Ağustos 2017 - 20:32 'de eklendi ve 97 kez görüntülendi.

Haluk Levent, Ayvalık’ta yanan ormanlık alan için gönüllülerden oluşan AHBAP grubu ile ağaçlandırma yapmak için çağrıda bulundu. Sosyal medyada büyük destek gören çağrıya Orman ve Su İşleri Bakanlığı yine Twitter’dan cevap verdi. 

Bakanlığın cevabında “Sayın Haluk Levent, Ayvalık’taki saha temizlenmeye başlandı. Kasımda fidanlar toprakla buluşturulacak. Hassasiyetiniz için teşekkür ederiz” ifadeleri yer aldı.

Sayın Haluk Levent, Ayvalık’taki saha temizlenmeye başlandı. Kasım’da fidanlar toprakla buluşturulacak. Hassasiyetiniz için teşekkür ederiz. https://t.co/nJzmFse3Um

— Orman ve Su İşleri (@ormanvesuisleri) 20 Ağustos 2017

‘BU YIL YAKILAN YERLERE DE EL ATACAĞIZ’

Haluk Levent, bakanlığı açıklamasına inanmayan takipçileri için  şu ifadeleri kullandı:

“Orman Müdürlüğü yetkilileri ile telefon görüşmesi yaptık. Ayvalık’a fidan dikimi için Kasım ayının hangi günü olacağını bize sonra iletecekler. Takipçisi olacağız. Orman Bakanlığının bu tavrı çok doğrudur. Yakanlar hedeflerine ulaşamayacaklar artık. Çünkü yakılan yerlere fidan dikilecek artık!)Kasım ayındaki fidan dikimi sonrası bu yıl yakışan yerlere de el atacağız. Orman Bakanlığına teşekkür ediyoruz.”

"Ne Mutlu Türküm Diyene" Spotify ve iTunes da Yayında!

"NE MUTLU TÜRKÜM DİYORUZ"

PH ANDROİD UYGULAMASI

PARLAMENTO HABER Android Uygulaması

En güncel haberlere PARLAMENTO HABER ile ulaşın

Canlı bildirim özelliği ile son dakika haberlerini kaçırmayın!

Google Play'den alın