SON DAKİKA

‘O YOKSA BEN DE YOKUM’

Meral Akşener’in ‘Aday olmayacağım’ dediği İYİ Parti’nin 2. olağanüstü kurultayı 12 Ağustos günü Ankara’da yapılacak. Partili birçok isim, Akşener’i ikna etmeye uğraşırken, İYİ Partili Ali Türkşen, ‘Meral Akşener yoksa ben de yokum’ çıkışında bulundu.

Bu haber 26 Temmuz 2018 - 13:32 'de eklendi. Son Güncelleme26 Temmuz 2018 - 14:49

İYİ Parti içinde Meral Akşener’in aday olup olmayacağı tartışması devam ederken, İYİ Parti’li eski SAT Komandosu Ali Türkşen’den dikkat çeken bir açıklama geldi. Ali Türkşen, Meral Akşener’in Genel Başkanlığa aday olmadığı takdirde kendisinin de İYİ Parti’yi ve siyaseti bırakacağını ifade ederek şöyle dedi:

“BU GÖREVİ YİNE KABUL ETMEZSE…”

“Ben şöyle bir ilke kararı almıştım. Bu işi ancak iki sebeple bitiririm. Bir tanesi sayın genel başkanımız artık beni istemezse, sağolsun öyle bir şey olmadı. İkincisi ise, kendisi artık bu işi bırakırsa benim İYİ Parti’de herhangi bir şekilde faaliyetim olmaz demişti. Sayın genel başkanımız inşallah yine göreve gelecek. Ancak bu görevi yine kabul etmezse benim de İYİ Parti’de ve siyasette yerim olmadığını düşünüyorum. Kendisiyle geldim kendisiyle gideceğim. Bu benim ilke kararım.”

‘AKŞENER’İN EVİNE UĞRADIK KAPI-DUVAR’

Öte yandan dün akşam Meral Akşener’in evine uğradığını ancak, Akşener’le görüşemediğini açıkladı.

ATAM TV YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın.

"Ne Mutlu Türküm Diyene" Spotify ve iTunes da Yayında!

"NE MUTLU TÜRKÜM DİYORUZ"

PH ANDROİD UYGULAMASI

PARLAMENTO HABER Android Uygulaması

En güncel haberlere PARLAMENTO HABER ile ulaşın

Canlı bildirim özelliği ile son dakika haberlerini kaçırmayın!

Google Play'den alın
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!