SON DAKİKA

NHKM'de Ekim'in 100. yılı rüzgarı: Sergi açılışı Pazar günü yapılacak

Nazım Hikmet Kültür Merkezi, Ekim Devrimi’nin 100. yıl dönümünü bir dizi etkinlikle kutluyor.Bu etkinliklerin bir ayağı olan özgün baskı resim sergisi, Uğur Kenan’ın serigrafi atölyesinde yeniden canlanan dönemin siyah beyaz fotoğraflarından oluşuyor. Sergide yer alan çalışmalar aynı zamanda satışa sunulacak.Ayrıca sergide Ayhan Erdem’in ‘’Kışlık Saray’a giriş’’ adlı alçı rölyef çalışması da sergilenecek. 5-14 Kasım 2017 tarihleri arasında Kadıköy Nazım Hikmet Kültür Merkezi’nde görülebilir.

Bu haber 04 Kasım 2017 - 22:20 'de eklendi.

Nazım Hikmet Kültür Merkezi, Ekim Devrimi’nin 100. yıl dönümünü bir dizi etkinlikle kutluyor.

Bu etkinliklerin bir ayağı olan özgün baskı resim sergisi, Uğur Kenan’ın serigrafi atölyesinde yeniden canlanan dönemin siyah beyaz fotoğraflarından oluşuyor. Sergide yer alan çalışmalar aynı zamanda satışa sunulacak.

Ayrıca sergide Ayhan Erdem’in ‘’Kışlık Saray’a giriş’’ adlı alçı rölyef çalışması da sergilenecek. 5-14 Kasım 2017 tarihleri arasında Kadıköy Nazım Hikmet Kültür Merkezi’nde görülebilir.

5 Kasım 2017 Pazar 18:00’da açılacak sergi, 5- 14 Kasım 2017 tarihleri arasında Kadıköy Nazım Hikmet Kültür Merkezi’nde görülebilir.

 

Parlamentohaber.com | Korku yok!

ATAM TV YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın.

"Ne Mutlu Türküm Diyene" Spotify ve iTunes da Yayında!

"NE MUTLU TÜRKÜM DİYORUZ"

PH ANDROİD UYGULAMASI

PARLAMENTO HABER Android Uygulaması

En güncel haberlere PARLAMENTO HABER ile ulaşın

Canlı bildirim özelliği ile son dakika haberlerini kaçırmayın!

Google Play'den alın
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!