SON DAKİKA

NECATİ DOĞRU’DAN FLAŞ İDDİA: ‘MENZİL TARİKATI, JANDARMAYA SIZMAK ÜZERE’

Sözcü gazetesi yazarı Necati Doğru, köşesinde Menzil Tarikatı’nın Jandarma içine sızmak üzere olduğunu iddia etti. Doğru, “Menzil tarikatı, iktidara, devlete, bakanlıklara, önde gelen kurumlara sızmış; jandarmaya da sızmak üzereymiş” diye konuştu.

Bu haber 19 Ekim 2020 - 20:54 'de eklendi.
Abone ol

Sözcü gazetesi yazarı Necati Doğru, bugünkü köşesinde çok konuşulacak bir yazı kaleme aldı. Doğru, Menzil Tarikatı’nın Jandarma içerisine sızmak üzere olduğunu yazdı.

Tarikat üyelerinin, Şeyhin yemeğinden bir parça kapabilmek için birbiri ile yarıştığını belirten Doğru, “Tarikatın şeyhi “Gavs” imiş. Gavs dünyanın manevi yöneticisi olduğuna inanılan kişiymiş. Son haberlere göre Sağlık Bakanlığı Menzil Şeyhi’nden soruluyormuş. Şeyhin tükürüğünde, üfürüğünde her şeklinde keramet buluyorlarmış. Onun yemek artıklarından bir parça kapabilmek için birbirlerini çiğnemekteymişler” dedi.

“JANDARMAYA SIZMAK ÜZERELER”

Doğru, Menzil Tarikatı’nın Jandarmaya da sızmak üzere olduğunu belirterek, şu ifadeleri kullandı:

“Tarikatlar! Devlete sızarlar. Sızdırılırlar. Din pazarlarlar. İnanç soyarlar. Diyanete şirktirler. Şirketler kurarlar. İhale alırlar. Devleti de soyarlar. Tarikatlarınız!İslam ahlakına. İslam medeniyetine. İslam terbiyesine. İslam tasavvufuna. İslam hoş görüsüne. Ne katkı yaptı? Susmaktasınız! Niçin?

Atatürk'ün Katilleri - Hüseyin Hakkı Kahveci

Menzil tarikatı, iktidara, devlete, bakanlıklara, önde gelen kurumlara sızmış; jandarmaya da sızmak üzereymiş” 

BUGÜN ÇOK OKUNANLAR

BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR

Parlamento Haber | Korku yok!