SON DAKİKA

NAGEHAN ALÇI, BARZANİ’NİN KANALINA ÇIKIP OY İSTEDİ!

İktidara yakın gazetecilerden Nagehan Alçı, bebek katili Öcalan’ın seçim mesajı ve peşmerge yönetimi başkanı Barzani’nin Türkiye ziyaretini “Doğru zamanlama” olarak yorumladı.

Bu haber 21 Haziran 2019 - 23:24 'de eklendi.

Peşemerge başı Mesut Barzani’ye yakın Rudaw’ın Türkçe servisine konuşan Nagehan Alçı, bebek katili Öcalan’ın 23 Haziran mesajını ve Neçirvan Barzani’nin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’la görüşmesine ilişkin dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

Barzani ziyaretinin zamanlamasının önemli olduğuna vurgu yapan Alçı, Öcalan’ın mesajı için de “Doğru zamanlama” yorumunda bulundu.

31 Mart seçimlerinin ardından Öcalan’ın avukatlarıyla görüştürülmesinin bugünleri işaret ettiğini belirten Nagehan Alçı, “Türkiye’de yeni bir süreç başlayacağı ve süreçte Öcalan’ın da devrede olacağını YSK yeniden seçim kararı aldığı gün avukatlarıyla görüşmenin basına yansımasıyla görülebiliyordu” ifadelerini kullandı.

Öcalan’ın sandığa gitmeyin çağrısının üzerinin örtülmeye çalışıldığını dile getiren Alçı, “Sürecin elbetteki seçim için bir dinamiği var” şeklinde konuştu.

ATAM TV YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın.

"Ne Mutlu Türküm Diyene" Spotify ve iTunes da Yayında!

"NE MUTLU TÜRKÜM DİYORUZ"

PH ANDROİD UYGULAMASI

PARLAMENTO HABER Android Uygulaması

En güncel haberlere PARLAMENTO HABER ile ulaşın

Canlı bildirim özelliği ile son dakika haberlerini kaçırmayın!

Google Play'den alın
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!