SON DAKİKA

MÜYESSER YILDIZ TUTUKLANDI, İSMAİL DÜKEL SERBEST BIRAKILDI

Savcılık sorgusunun ardından tutuklanma istemiyle mahkemeye sevk edilen OdaTV Ankara Haber Müdürü Müyesser Yıldız ve aynı kapsamda gözaltına alınan astsubay E.B. tutuklandı. Tele 1 Ankara Temsilcisi İsmail Dükel ise serbest bırakıldı.

Bu haber 12 Haziran 2020 - 3:17 'de eklendi.

Odatv Ankara Haber Müdürü Müyesser Yıldız ile birlikte Ankara Emniyet Müdürlüğü’nde gözaltında tutulan TELE 1 Ankara Temsilcisi İsmail Dükel ve astsubay E. B.’nin ifade işlemleri akşam saatlerinde tamamlandı.

Savcılık, 4 gündür gözaltında olan TELE 1 Ankara Temsilcisi İsmail Dükel, ODA TV Ankara Haber Müdürü Müyesser Yıldız ve E.B.’yi tutuklanmaları istemiyle mahkemeye sevk etti.

Nöbetçi sulh ceza hakimliğindeki sorgusunun ardından Müyesser Yıldız ve astsubay E. B. tutuklanırken, İsmail Dükel serbest bırakıldı.

Yıldız ve Dükel’in sorgusu sırasında kalabalık bir TEM ve çevik kuvvet ekibi yoğun güvenlik önlemi aldı.

“SUÇUN OLUŞMADIĞI KANAATİNDEYİZ”

Müyesser Yıldız’ın avukatı Erhan Tokatlı, Emniyet sorgusunun ardından ilk değerlendirmeyi Odatv’ye yaptı. Avukat Tokatlı, “Soruşturması devam eden suçun oluşmadığı kanaatindeyiz. Ortada, somut anlamda alınan verilen bir bilgi, belge yok. 4 günlük gözaltı dahi gereksiz. Müyesser Hanım çağırılıp, ifadesi alınabilirdi” dedi.

ATAM TV YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın.

"Ne Mutlu Türküm Diyene" Spotify ve iTunes da Yayında!

"NE MUTLU TÜRKÜM DİYORUZ"

PH ANDROİD UYGULAMASI

PARLAMENTO HABER Android Uygulaması

En güncel haberlere PARLAMENTO HABER ile ulaşın

Canlı bildirim özelliği ile son dakika haberlerini kaçırmayın!

Google Play'den alın
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!