SON DAKİKA

MHP’liler uyuşturucu karşıtı broşür dağıttı: ‘Damarlarınızdaki Asil Kanı Kirletmeyin’

Eminönü’de bir araya gelen gruptakiler, üzerinde ‘Uyuşturucu Kimyasal Silahtır, Aileyi Parçalayan Düşmandır’, ‘Damarlarınızdaki Asil Kanı Kirletmeyin, Uyuşturucuya Hayır’ broşürü dağıtarak, uyuşturucuya karşı bilgilendirmede bulundu.

Bu haber 01 Ekim 2017 - 22:23 'de eklendi.

Eminönü’de bir araya gelen gruptakiler, üzerinde ‘Uyuşturucu Kimyasal Silahtır, Aileyi Parçalayan Düşmandır’, ‘Damarlarınızdaki Asil Kanı Kirletmeyin, Uyuşturucuya Hayır’ broşürü dağıtarak, uyuşturucuya karşı bilgilendirmede bulundu.

Grup, broşür dağıtımının ardından ‘Uyuşturucu Hem Sağlığı Hem Yarını Yok Eder’ pankartı açtı ve ‘Uyuşturucuya Hayır Alo 191’ dövizleri taşıdı. Grup adına basın açıklamasını okuyan MHP Fatih İlçe Başkanlığı Teşkilatlanma Başkanı Gökhan Öz, Türk milliyetçileri olarak insanlığın belası, dünyanın en büyük sorunlarından biri olan uyuşturucu konusunda hassasiyetlerini dile getirmek ve uyuşturucuya karşı farkındalık oluşturmak üzere toplandıklarını söyledi.

‘MADDE BAĞIMLILIĞI YAŞI 10’A KADAR DÜŞTÜ’

Öz, insanlığın karşı karşıya kaldığı bu tehlikenin gün geçtikçe daha yaygınlaştığına ve çeşitlendiğine dikkati çekerek, şunları kaydetti: “Uyuşturucu maddeler ülkemiz ve insanlarımız açısından da büyük bir sorun teşkil etmektedir. Her gün gözlerimizin önünde onlarca gencimiz bu lanet tehlikeye kurban gitmektedir. Uyuşturucu kullanma, madde bağımlığı yaşı 10’lu yaşlara kadar düşmekle birlikte gelecek nesillerin sağlığı ve devamı açısından da düşündürücü hale gelmiştir. Uyuşturucu maddeler devletleri de milletleri de esir almıştır. Uyuşturucu ekonomisi denilen yasa dışı satış pazarları caddelerde, mahallelerde, sokaklarda, parklarda çocuklarımızın, gençlerimizin üç kuruşlarını almakta, hayatlarını tehdit etmekte, kulüplerde, zengin sofralarında da daha pahalıya satılarak oradaki insanların hem canlarına hem de paralarına el koymaktadır. Özellikle terör örgütlerinin taşeron olarak kullanılması da parasal hacmin büyümesine illegal kazançların ülke ekonomilerine zarar vermesine yol açmaktadır.”

ATAM TV YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın.

"Ne Mutlu Türküm Diyene" Spotify ve iTunes da Yayında!

"NE MUTLU TÜRKÜM DİYORUZ"

PH ANDROİD UYGULAMASI

PARLAMENTO HABER Android Uygulaması

En güncel haberlere PARLAMENTO HABER ile ulaşın

Canlı bildirim özelliği ile son dakika haberlerini kaçırmayın!

Google Play'den alın
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!