SON DAKİKA

MHP’li Belediye Başkanı Metin’in Makam Odası için İhaleye Çıkıldı

MHP’li Derepazarı Belediyesi, makam odası için ihaleye çıktı. MHP’li Belediye Başkanı Selim Metin makam odasına koyulacak mobilyaların barok tarzda olmasını şartnameye koyması dikkat çekti.

Bu haber 07 Kasım 2021 - 19:39 'de eklendi.
Abone ol

Rize’nin 7 bin 200 nüfuslu Derepazarı Belediyesi’nin MHP’li Başkanı Selim Metin’in makam odasının mobilyalarının yenilenmesi için ihaleye çıkıldı. İhalede MHP’li Belediye Başkanı Selim Metin’in mobilyaların barok tarzda olmasını şartnameye koyması dikkat çekti.

İhale kapsamında, makam masası, makam koltuğu, berjer, tekli koltuk, etajer, sehpa ve kanepe alımı öngörüldü. Bu mobilyaların barok tarzında, suni deriden ve el yapımı işlemelerden olması da istendi. Alınacak mobilyaların görselleri de şartnameye eklendi. İhale için son teklifler 9 Kasım’da verilecek.

Sözcü’den Ali Ekber Ertürk’ün haberine göre Derepezarı Belediyesi makam odası için 1 adet makam masası, 1 adet etajer, 1 adet makam koltuğu, 2 adet sehpa, 4 adet berjer, 2 adet tekli koltuk ve 1 adet kanepe alacak.

Alınacak mobilyalar için aranan özellikler şöyle sıralandı:

Makam masası: Derinliği 110, genişliği 260, yüksekliği 80 cm olacak. Masa içindeki hammadde sunta ve 18 mm MDF’den imal edilecek. Masa doğal kök kaplama ile kaplanacak. Masifler birinci sınıf gürgen ağacından olacak.

Makam koltuğu: Derinliği 85, genişliği 90, yüksekliği 110 cm olacak. Koltuk ayağı ahşap, beşli yıldızlı formda olup, tekerlekler plastik malzemeden imal edilecek. Amortisör üzerinde plastik amortisör teleskobu bulunacak (Ahşap ayaklar için). Koltuğun iskeleti birinci sınıf kuru gürgen ağacından olacak. Kumaş kaplaması suni deri olacak. Koltuk fitil kenarları klasik barok kabarmayla süslenecektir. Makam koltuğundaki el oyma işçiliği ve döşeme detayları resimdeki görülen şekilde olacak.

Atatürk'ün Katilleri - Hüseyin Hakkı Kahveci

Berjer: Kapitoneye uygun 32 dansite sünger kullanılacak. Dört ayaklı olacak. Berjerin iskeleti birinci sınıf kuru gürgen ağacından olacak. Kumaş kaplaması suni deri olacak. Koltuk fitil kenarları klasik barok kabarmayla süslenecek. Berjerdeki el oyma işçiliği ve döşeme detayları resimde görülen şekilde olacak.

Tekli koltuk: Kumaş kaplaması suni deri olacak. Koltuk fitil kenarları klasik barok kabarmayla süslenecek. Arkalık ve kolçak kısmı kapitone olacak.

Kanepe: Kumaş kaplaması suni deri olacak. Koltuk fitil kenarları klasik barok kabarmayla süslenecek. El oyması işçiliği ve döşeme detayları resimde görülen şekilde olacak.

BUGÜN ÇOK OKUNANLAR

    BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR