SON DAKİKA

MHP, gazetecileri tehdit eden başkanın teşkilatını kapattı

MHP Teşkilat İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Şefkat Çetin’in imzasıyla yayınlanan açıklama şöyle: “Parti tüzüğümüzün 52.

Bu haber 06 Eylül 2017 - 18:04 'de eklendi.

MHP Teşkilat İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Şefkat Çetin’in imzasıyla yayınlanan açıklama şöyle:

“Parti tüzüğümüzün 52. ve 54. maddelerinin tanıdığı yetkiye istinaden; Aydın Nazilli İlçe Teşkilatı, MYK’nın verdiği yetkiye dayanarak Başkanlık Divanı tarafından tüzüğümüzün 34. Maddesine göre yeni teşkilat kuruluncaya kadar kapatılmıştır. Bu karar 06/09/2017 tarihinde il başkanlığına ve Aydın Valiliğine bildirilmiştir.”

MHP Aydın Nazilli İlçe Teşkilatı kapatıldı. Açıklama Genel Başkan Yardımcısı Şefkat Çetin’den. pic.twitter.com/zCxmgbPPpx

— yurdagül şimşek (@yurdagulsimsek) 6 Eylül 2017

NE OLMUŞTU?

MHP Nazilli İlçe Başkanı Zafer Keskin, dün ilçede düzenlenen bir etkinlikte kendisine yer ayırılmadığı iddiasıyla bir grupla birlikte Nazilli Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Fatih Demir’i hastanelik etmiş, olayı görüntüleyen gazetecileri “Haber çıkarsa önce aklınızı, sonra canınızı alırım” ifadeleriyle tehdit etmişti. Keskin, daha sonra yaptığı bir açıklama ile ‘canınızı alırım’ sözünün tehdit olmadığını iddia etmiş, belediyeden hesap sorma yetkisinin kendisinde olduğunu savunarak “Kendi içimizde bu işi çözeceğiz. Hesap da verilecek. Biz de hesap vermemiz gereken mercilere hesabımızı raporumuzu yazacağız” demişti.

ATAM TV YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın.

"Ne Mutlu Türküm Diyene" Spotify ve iTunes da Yayında!

"NE MUTLU TÜRKÜM DİYORUZ"

PH ANDROİD UYGULAMASI

PARLAMENTO HABER Android Uygulaması

En güncel haberlere PARLAMENTO HABER ile ulaşın

Canlı bildirim özelliği ile son dakika haberlerini kaçırmayın!

Google Play'den alın
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!