SON DAKİKA

METRO HATTINDA TALİHSİZ OLAY!

Yenikapı-Hacıosman metro hattının Osmanbey durağında bir kişi raylara düşerek hayatını kaybetti. Olay yerine gelen sağlık, polis ve itfaiye ekiplerinin sevk edildiği ve incelemelerin sürdüğü aktarıldı. Meydana gelen talihsiz olay nedeniyle metro seferlerinde aksama yaşandı.

Bu haber 15 Aralık 2018 - 13:42 'de eklendi.
Abone ol

Yenikapı-Hacıosman metro hattının Osmanbey durağında bir kişi raylara düştü. Sağlık, polis ve itfaiye ekipleri olay yerine sevk edildi. Yapılan incelemede metronun altında kalan kişinin hayatını kaybettiği belirlendi.

KAZA MI YOKSA İNTİHAR MI OLDUĞU YÖNÜNDE ARAŞTIRMALAR DEVAM EDİYOR

Saat 07.00 sıralarında meydana gelen olay nedeniyle metro seferlerinde aksama yaşandı. Hacıosman-Yenikapı yönünde seferler Osmanbey’e kadar, Yenikapı-Hacıosman yönünde ise Taksim’e kadar yapılabiliyor. Durağa gelenler otobüsler ile götürülüyor. Polis, olayın intihar mı yoksa kaza mı olduğu yönündeki incelemesi sürüyor. Öte yandan Metro İstanbul’un Twitter hesabından yapılan duyuruda, “M2 Yenikapı- Hacıosman Metro Hattı’nda Osmanbey İstasyonu peron 2 geçici bir süre işletmeye kapatılmıştır. Osmanbey- Taksim arasında İETT otobüsleri ile ring seferi yapılmaktadır” denildi.

BUGÜN ÇOK OKUNANLAR

BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR

Parlamento Haber | Korku yok!