SON DAKİKA

Meteoroloji Uyardı: Hava Sıcaklığı 4 İla 6 Derece Artacak

Meteoroloji Genel Müdürlüğü, hava sıcaklıklarının Türkiye genelinde mevsim normallerinin 4 ile 6 derece üzerinde seyredeceğini bildirdi.

Bu haber 05 Kasım 2021 - 0:00 'de eklendi.
Abone ol

Meteoroloji Genel Müdürlüğü, haftalık hava durumu raporunu yayımladı. Buna göre; hava sıcaklıkları Türkiye genelinde mevsim normallerinin 4 ile 6 derece üzerinde seyrediyor.

Marmara, Ege, İç Anadolu, Karadeniz ve Doğu Anadolu’da genellikle sabah ve gece saatlerinde sisli, puslu bir hava olacak. 

MARMARA

Marmara Bölgesinde gün içinde ise parçalı az bulutlu bir hava var. Sıcaklık bölge genelinde 20 ile 25 derece aralığında seyrediyor.

EGE

Ege Bölgesinde hava az bulutlu. Sabah saatleri ise sisli. Sıcaklık İzmir’de 28, Afyon’da 22 derece. Cumartesi günü gökyüzünün de sıcaklığın da durumu benzer şekilde olacak.

AKDENİZ

Akdeniz Bölgesinde gökyüzü az bulutlu. Sıcaklık 26-27 derecelerde. Hafta sonu da gökyüzü de sıcaklıklar da durumunu koruyacak.

İÇ ANADOLU 

İç Anadolu Bölgesinde sis etkili. Bölgenin batı kesimlerinde gün içinde hava az bulutlu olacak. Sıcaklık 19-20 derecelerde ölçülüyor.

KARADENİZ

Karadeniz Bölgesi parçalı bulutlu. Yer yer sisli bir hava olur. Cumartesi günü de durum benzer şekilde. Pazar günü ise bulutlar yoğunlaşabilir.

DOĞU ANADOLU 

Doğu Anadolu Bölgesinde hafta sonu dahil hava parçalı az bulutlu. Bölgenin kuzeyinde sis etkili olacak. Sıcaklık Erzurum’da 14, Malatya’da 19 derece.

GÜNEYDOĞU ANADOLU 

Güneydoğu Anadolu Bölgesinde önümüzdeki üç günlük dönemde gökyüzü az bulutlu. Sıcaklık Gaziantep’te 24, Şanlıurfa’da 29 derece ölçülüyor.

BUGÜN ÇOK OKUNANLAR

BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR

Parlamento Haber | Korku yok!