SON DAKİKA

MERSİN’DE ‘KORONAVİRÜS’ PANİĞİ

Mersin’de Çin’den gelen E.K. isimli öğrenci yüksek ateş ve boğaz ağrısı şikayeti ile hastaneye başvurunca ‘corona virüsü’ şüphesiyle gözlem altına alındı.

Bu haber 10 Şubat 2020 - 14:09 'de eklendi. Son Güncelleme10 Şubat 2020 - 22:20
Çin’de öğrenim gören E.K., önceki gün yüksel ateş ve baş ağrısı şikayeti ile hastaneye başvurdu. 30 Ocak’ta öğrenim gördüğü Çin’den geldiği öğrenilen E.K., Mersin Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’nde gözlem altına alındı.Özel bir odaya alınan öğrenci için viral enfeksiyon tanısı konulduğu öğrenildi. Genel sağlık durumu iyi olan E.K.’nin tetkik sonuçlarının Ankara’ya gönderildiği, kesin tanı için sonuçların beklendiği bildirildi.

SONUÇLAR BELLİ OLDU

Yüksek ateş ve boğaz ağrısı şikayetiyle Mersin Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne başvurunca ‘koronovavirüs’ şüphesiyle gözlem altına alınan 22 yaşındaki E.K.’nin Ankara’da yapılan laboratuvar analizi sonucu negatif çıktı.İl Sağlık Müdürlüğü yetkilileri, laboratuvar sonuçlarının negatif çıktığını belirterek, ‘hastada corona virüsü’ne rastlanılmadığını bildirdi. E.K.’nin genel sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

ATAM TV YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın.

"Ne Mutlu Türküm Diyene" Spotify ve iTunes da Yayında!

"NE MUTLU TÜRKÜM DİYORUZ"

PH ANDROİD UYGULAMASI

PARLAMENTO HABER Android Uygulaması

En güncel haberlere PARLAMENTO HABER ile ulaşın

Canlı bildirim özelliği ile son dakika haberlerini kaçırmayın!

Google Play'den alın
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!