SON DAKİKA

Mersin’de Gizlice Kadınları Videoya Alan Kaçaklar Yakalandı!

Mersin’de bir vatandaş, yolda yürüyen kadınları gizlice videoya alan 3 kaçağı yakalattı. Şahısları polise teslim eden vatandaş, “Telefonlarından bir sürü fotoğraf ve video çıktı. Adalete teslim ettim lütfen duyarlı olun” dedi.

Bu haber 06 Mayıs 2022 - 17:54 'de eklendi.
Abone ol

Aykırı’dan Berat Temiz’in haberine göre; Türkiye’ye kaçak yollarla giren yabancı uyruklu şahısların, kadın ve çocukları gizlice videoya alarak sosyal medyada yayınlamasına ilişkin yeni görüntüler ortaya çıktı.

Mersin’in Akdeniz ilçesinde Ferhat Cuvak isimli bir vatandaş, sokakta yürüyen kadınları gizlice kayda alan yabancı uyruklu 3 şahsı yakalattı.

Arabasında otururken, kadınları görüntülediğini fark ettiği 3 kaçağı cep telefonuyla videoya alan Cuvak, şahısları Mağazalar Polis Karakolu’na götürdü.

Atatürk'ün Katilleri - Hüseyin Hakkı Kahveci

Sosyal medya hesabından açıklama yapan Cuvak, “Telefonlarından bir sürü fotoğraf ve video çıktı. Adalete teslim ettim lütfen duyarlı olun. Bugün başkasına yarın size olabilir. .sonuna kadar takipçisi olacağım. Ne pahasına olursa olsun biz mücadelemizi özgür bir ülke üzerine devam ettireceğiz” dedi.

Kaynak: Aykırı

BUGÜN ÇOK OKUNANLAR

BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR