SON DAKİKA

MEMLEKET FELAKETLERLE BOĞUŞURKEN BAKANIN EŞİ ‘VUR PATLASIN, ÇAL OYNASIN’

Gazeteci Barış Yarkadaş, Turizm Bakanı Mehmet Ersoy’un eşi Pervin Ersoy’un ‘Vur patlasın, çal oynasın’ görüntüsünü yayımladı. Memleket felaketlerle boğuşurken yayımlanan bu görüntüler sosyal medyada tepki çekti.

Bu haber 06 Şubat 2020 - 19:06 'de eklendi.
CHP eski Milletvekili Barış Yarkadaş, Turizm Bakanı Mehmet Ersoy’un eşi Pervin Ersoy’un çığa rağmen katıldığı eğlencenin videosunu yayınladı ve eleştirdi.Öte yandan, söz konusu görüntülerin bu sabah paylaşıldığı öğrenildi.

Barış Yarkadaş paylaştı, görüntüleri sildiler

Yarkadaş’ın görüntüleri sosyal medyada paylaşmasının ardından, görüntülerin instagram hesaplarından kaldırıldığı görüldü.Barış Yarkadaş, sosyal medya hesabında şu ifadeleri kullandı: 1- Turizm Bak. M. Ersoy’un eşi Pervin Ersoy’dan ikinci skandal! Kurban Bayramı’nda yardımcısına 100 dolar verip elini öptüren Pervin Hanım, çığ altında kalan 33 yurttaşımızın cenazeleri bile kalkmamışken, Kars’ta ‘vur patlasın çal oynasın’ diyerek eğleniyor. (Beyaz montlu, gözlüklü)2- Geziye katılan bir kişinin hesabında gördüğüm video sonrası, Pervin Ersoy’un instagram sayfasına da girdim. Kars’ta şarkılara eşlik eden ve eğlendiği görülen Sn. Ersoy, siyah zemin üzerine yazdığı yazıda ise “Yaşadığımız üzüntüler yüzünden paylaşımlarıma ara veriyorum” diyor.3- Bakan Ersoy’un eşi Pervin Ersoy’un Kars – Ani Harabeleri’ndeki BUGÜN eğlenirken çekilen görüntülerini yayınlamamın ardından, instagramdaki görüntülerin tamamı silindi. Siz o görüntüleri silseniz ne olur ki? Görüntüler toplumsal hafızamıza kaydedildi bile… #Çığ #Kars #Van

ATAM TV YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın.

"Ne Mutlu Türküm Diyene" Spotify ve iTunes da Yayında!

"NE MUTLU TÜRKÜM DİYORUZ"

PH ANDROİD UYGULAMASI

PARLAMENTO HABER Android Uygulaması

En güncel haberlere PARLAMENTO HABER ile ulaşın

Canlı bildirim özelliği ile son dakika haberlerini kaçırmayın!

Google Play'den alın
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!