SON DAKİKA

Meltem Cumbul elini sıkmamıştı… O yönetmenin filminin galası Saray'da yapılıyor!

Yönetmen Semih Kaplanoğlu'nun son filmi Buğday'ın galası, bugün Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Beştepe'deki sarayında yapılıyorCumhurbaşkanlığı Basın Merkezi'nden yapılan açıklamada, Buğday  filminin galasının Erdoğan'ın da katılımıyla bu akşam saat 19.00'da Beştepe Millet Kültür ve Kongre Merkezi'nde yapılacağı belirtildi.Böylelikle ilk kez bir Türk filminin galası, Erdoğan'In sarayında yapılmış olacak.Kaplanoğlu, Erdoğan'a olan yakınlığı ve iftar davetlerine katılımıyla biliniyor.

Bu haber 24 Kasım 2017 - 3:53 'de eklendi.
Abone ol

Yönetmen Semih Kaplanoğlu’nun son filmi Buğday’ın galası, bugün Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Beştepe’deki sarayında yapılıyor

Cumhurbaşkanlığı Basın Merkezi’nden yapılan açıklamada, Buğday  filminin galasının Erdoğan’ın da katılımıyla bu akşam saat 19.00’da Beştepe Millet Kültür ve Kongre Merkezi’nde yapılacağı belirtildi.

Böylelikle ilk kez bir Türk filminin galası, Erdoğan’In sarayında yapılmış olacak.

Kaplanoğlu, Erdoğan’a olan yakınlığı ve iftar davetlerine katılımıyla biliniyor.

Oyuncu Meltem Cumbul, Uluslararası Adana Film Festivali’nin ödül töreninde Semih Kaplanoğlu’nun elini sıkmamış, “Eşitler arası bir selamlaşma ve yakınlaşma ritüeli olan el sıkışmayı; kendinden olmayanları ötekileştirenle, fakiri zengine böldürenle, güçlüleri tutup zayıfları hor görenle yapmayı reddediyorum. Yüreğime ve sevgiye düşman olanla, gözlerim ve ellerim dost olamaz” demişti.

VİDEO | O görüntüler ortaya çıktı: Meltem Cumbul, Semih Kaplanoğlu’nun elini sıkmadı İlgili HaberParlamentohaber.com | Korku yok!

BUGÜN ÇOK OKUNANLAR

BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR

Parlamento Haber | Korku yok!