SON DAKİKA

Lens, Beşiktaş ile Mayıs ayında anlaşmıştı

Fenerbahçe’den haber bekleyen Hollandalı oyuncu daha seri ve istekli davranan Beşiktaş’ı tercih etti. Negredo transferi nedeniyle Lens’in İstanbul’a gelişi cumartesi gününe kaldı. Fenerbahçe bir yıldızını daha Beşiktaş’a kaptırdı.

Bu haber 04 Ağustos 2017 - 17:10 'de eklendi.

Fenerbahçe’den haber bekleyen Hollandalı oyuncu daha seri ve istekli davranan Beşiktaş’ı tercih etti. Negredo transferi nedeniyle Lens’in İstanbul’a gelişi cumartesi gününe kaldı. Fenerbahçe bir yıldızını daha Beşiktaş’a kaptırdı.

Fenerbahçe’den haber bekleyen Hollandalı oyuncu daha seri ve istekli davranan Beşiktaş’ı tercih etti Negredo transferi nedeniyle Lens’in İstanbul’a gelişi cumartesi gününe kaldı DHA transferi 26 Mayıs’ta duyurmuştu Fenerbahçe bir yıldızını daha Beşiktaş’a kaptırdı. Beşiktaş’ın yeni transferi Jeremain Lens yarın İstanbul’a geliyor. Beşiktaş’ın bonservisiyle birlikte kadrosuna kattığı Hollandalı futbolcu dün beklenirken, bugünkü Negredo etkinlikleri nedeniyle Lens’in gelişi yarına ertelendi.

DHA İLK GÖRÜŞMENİN MAYIS AYI SONLARINDA KOZYATAĞI’NDA BİR OTELDE YAPILDIĞINI KAMUOYUNA DUYURMUŞTU

Siyah-beyazlılar, uzun süredir ilgilendiği Hollandalı futbolcu Jeremain Lens’e sonunda kavuşuyor.

Beşiktaş Yönetimi’nin Mayıs ayında Lens’in menajerleriyle buluştuğu DHA tarafından spor kamuoyuna 26 Mayıs’ta duyurulmuştu. Kozyatağı’nda bir otelde yapılan görüşmede SEG Sport Management firmasının yetkililerine Sunderland’in bu transfere bakış açısı sorulmuş, bonservisi alınamasa bile Lens’i Beşiktaş’a kiralamak istedikleri ve teknik heyetin bu transferi mutlaka istediği vurgulanmıştı. Aradan geçen 2, 2.5 aylık süre zarfında gelinen noktada Beşiktaş yaklaşık 5 milyon Euro bonservis bedeli karşılığında 29 yaşındaki futbolcuyu Sunderland’den transfer etti.

Sağlık kontrolünden geçecek olan kanat oyuncusu daha sonra da kendisini Beşiktaş’a bağlayan resmi sözleşmeye imza atacak.

FENERBAHÇE AĞIR DAVRANDI

Fenerbahçe’den sürekli haber bekleyen Lens ise Sarı-lacivertlilerin resmi olarak Sunderland’in kapısını çalmaması ve Dirar ile Isla transferi ile bu bölgeyi doldurması sonrası Beşiktaş’ı daha fazla bekletmemek için Siyah-Beyazlılara ‘evet’ dedi.

FENERBAHÇE’DEN 2.3 MİLYON EURO KAZANDI, 4 MİLYON İSTEDİĞİ ÖNE SÜRÜLDÜ

Lens’in geçen sezon Fenerbahçe’den 1.8 milyon Euro + 500 Bin Euro bonus olmak üzere toplam 2.3 milyon Euro kazandığı öğrenilirken, bu oyuncuyla yapılan ilk görüşmede 2.7 milyon Euro teklif edildi. Lens rakamı 4 milyon Euro’dan açarak 4 yıllık kontrat isteyince Fenerbahçe kanadı bu rakamı ve isteği çok buldu. Sunderland ile görüşme de yapılmadı. Kjaer’den gelecek olan para ise santrafor transferinde kullanılmak istendiği için daha istekli olan Beşiktaş bu transferi sonlandırdı.

ATAM TV YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın.

"Ne Mutlu Türküm Diyene" Spotify ve iTunes da Yayında!

"NE MUTLU TÜRKÜM DİYORUZ"

PH ANDROİD UYGULAMASI

PARLAMENTO HABER Android Uygulaması

En güncel haberlere PARLAMENTO HABER ile ulaşın

Canlı bildirim özelliği ile son dakika haberlerini kaçırmayın!

Google Play'den alın
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!