SON DAKİKA

Las Vegas saldırganı intihar etmiş

ABD’nin Las Vegas kentindeki 50’den fazla kişinin öldüğü saldırıyı gerçekleştiren Stephen Paddock isimli adama ve olaya dahil

Bu haber 02 Ekim 2017 - 17:51 'de eklendi.

ABD'de müzik festivaline silahlı saldırı: En az 50 ölü, 406 yaralı ABD’de müzik festivaline silahlı saldırı: En az 50 ölü, 406 yaralı

ABD’nin Las Vegas kentindeki 50’den fazla kişinin öldüğü saldırıyı gerçekleştiren Stephen Paddock isimli adama ve olaya dahil olduğu belirtien Asya kökenli Marilou Danley isimli kadına ait fotoğraflar yayınlandı.

Las Vegas polisi ABD’nin Las Vegas kentinde Route 91 Harvest isimli müzik festivalinde düzenlenen silahlı saldırıda 50 kişinin öldüğü ve 400’den fazla kişinin yaralandığını açıkladı.

64 yaşındaki saldırganın, polis kendisine ulaşmadan intihar ettiği açıklandı. Daha önce polis saldırganın öldürüldüğünü duyurmuştu.

Saldırgan, Mandalay Bay Otel’inin 32’inci katından açık hava konserine katılanların üzerine ateş açmıştı. Stephen Paddock isimli adamın yanında en az 10 silah bulundu.

Las Vegas polisinin, saldırganla birlikte olduğu düşünülen ve Asya kökenli olduğu belirtilen Marilou Danely adlı kadının da yerini tespit ettiği açıklandı.

Olay yakın dönemde ABD’de son dönemde en çok can alan silahlı saldırı olarak kayıtlara geçti.

ATAM TV YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın.

"Ne Mutlu Türküm Diyene" Spotify ve iTunes da Yayında!

"NE MUTLU TÜRKÜM DİYORUZ"

PH ANDROİD UYGULAMASI

PARLAMENTO HABER Android Uygulaması

En güncel haberlere PARLAMENTO HABER ile ulaşın

Canlı bildirim özelliği ile son dakika haberlerini kaçırmayın!

Google Play'den alın
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!