SON DAKİKA

KRİPTO FETOCU HERHALDE ODUR

Bu haber 24 Temmuz 2017 - 19:15 'de eklendi. Son Güncelleme25 Temmuz 2017 - 13:15

CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel yaptığı açıklamada AKP’nin Almanya politikasını eleştirirken bunun FETÖ’ye güç kazandırdığı vurguladı ve ‘bu politikadan kim sorumluysa o baş FETÖ’cüdür’ dedi.

Özel, Türkiye’nin hakkının çıkarını savunmak için, Türkiye’yi Alman vatandaşlarının ayak basamaya korkar hale getirecek uygulamalardan uzak durulması gerektiğini vurguladı.

CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, TBMM’de yaptığı açıklamada Türkiye’nin Almanya ile en derin krizini yaşadığını ifade ederek, “Sıkıntı şu ki haklıyken haksız duruma düşüyoruz” dedi.

Almanya’ya gitmiş sığınma talebinde bulunan herkesin Türkiye’deki yargılamalara paralel olarak Türkiye’ye iade edilmesini istediklerini vurgulayan Özel, Alman hükümetinden de bunu beklediklerini kaydetti.

‘ALMANYA POLİTİKASINI YÜRÜTEN KİMSE BAŞ FETÖ’CÜ HERHALDE ODUR’

Bugünkü Almanya politikasını yürüten kimse dönüp bakın baş FETÖ’cü, kripto FETÖ’cü herhalde odur. Bugün bir gazetede yer alan haber eğer doğruysa Adil Öksüz bugün Almanya’daysa onun için en güvenli liman olarak Almanya’yı ortaya çıkaran bugünkü AKP’nin Almanya ile kurduğu ilişkilerdir. Önce idam söylentileri, idamla ilgili yaklaşımlar, FETÖ’cülerin idam edilemeyeceği halde yasa değişse bile onu sürekli gündemde tutup Türkiye’yi iade konusunda isteksiz Alman makamlarını haklı çıkaran yaklaşımlar şimdi de sözde misilleme ile insan hakları savunucularını birer birer tutuklanarak hapishaneye konulması, gerçekten Almanya’yı FETÖ’cüler açısından en güvenli coğrafya haline getirmektedir.”

ATAM TV YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın.

"Ne Mutlu Türküm Diyene" Spotify ve iTunes da Yayında!

"NE MUTLU TÜRKÜM DİYORUZ"

PH ANDROİD UYGULAMASI

PARLAMENTO HABER Android Uygulaması

En güncel haberlere PARLAMENTO HABER ile ulaşın

Canlı bildirim özelliği ile son dakika haberlerini kaçırmayın!

Google Play'den alın
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!