SON DAKİKA

KIRKLARELİ İL SAĞLIK MÜDÜRÜ’NDE KORONAVİRÜS ÇIKTI

Kırklareli’de Vali Osman Bilgin’in koronavirüs testinin pozitif çıkmasının ardından İl Sağlık Müdürü Çiğdem Cerit’in testinin de pozitif çıktığı ve kendisini izolasyona aldığı belirtildi.

Bu haber 01 Nisan 2020 - 16:08 'de eklendi.

Kırklareli’de dün Vali Osman Bilgin’in koronavirüs testinin pozitif çıktığı açıklandı. Valilikten, “Valimiz Sayın Osman Bilgin, 14 gün süre ile Vali Konağı’nda izole altına alınmıştır ve izole süresince Vali Konağı’ndan fiili olarak Valilik görevini yürütecektir. Kamuoyuna saygıyla duyurulur” açıklaması yapılmıştı.

Vali Bilgin’in ardından koronavirüs testi yaptıran Kırklareli İl Sağlık Müdürü Dr. Çiğdem Cerit’in de testinin pozitif çıktığı öğrenildi. Kırklareli Devlet Hastanesi’ndeki kontrolün ardından Cerit’in, kendisini 14 gün boyunca izolasyona aldığı öğrenildi.

Öte yandan, Vali Bilgin ile temasta bulunan kurum müdürlerinin de koronavirüs testi yaptırdığı ve sonuçlarının beklendiği ifade edildi.

BAŞKAN KESİMOĞLU’NUN TESTİ NEGATİF ÇIKTI

Sosyal medya hesabından açıklama yapan Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu ise koronavirüs testinin negatif çıktığını belirtti. Kesimoğlu, “Bugün yapılan Covit-19 testimin negatif sonuçlandığını mutlulukla bildirmek istiyorum. Mesaj atan, arayan, dua eden herkese şükranlarımı sunuyorum. Başta Kırklareli Valimiz Sayın Osman Bilgin olmak üzere ilimizde, ülkemizde ve dünyada tedavi gören tüm hastalara şifa diliyorum” dedi.

ATAM TV YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın.

"Ne Mutlu Türküm Diyene" Spotify ve iTunes da Yayında!

"NE MUTLU TÜRKÜM DİYORUZ"

PH ANDROİD UYGULAMASI

PARLAMENTO HABER Android Uygulaması

En güncel haberlere PARLAMENTO HABER ile ulaşın

Canlı bildirim özelliği ile son dakika haberlerini kaçırmayın!

Google Play'den alın
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!