SON DAKİKA

Kılıçdaroğlu’ndan Erdoğan’a: Ben üstüme düşeni yaptım. Sen de

Partisinin bugünkü grup toplantısında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yakınlarının Man Adası’ndaki off-shore

Bu haber 28 Kasım 2017 - 23:54 'de eklendi.

Partisinin bugünkü grup toplantısında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yakınlarının Man Adası’ndaki off-shore bağlantılarını belgelerle açıklayan Kılıçdaroğlu, grup toplantısının ardından Twitter hesabından açıklamalarda bulundu

Kılıçdaroğlu, Erdoğan’ın ispat istediğini ve iddiasını ispat ettiğini belirterek, “Eğer haysiyetli bir adamsan, sözünü tutar, gereğini yaparsın…” dedi.

Kılıçdaroğlu’nun resmi Twitter hesabından yaptığı açıklamalar şöyle:

Akrabaların vergi vermemek için yurt dışında şirket kuracak, milyon dolarları o şirketlere gönderecek, sen de çıkıp millete “dolarlarınızı bozdurun” diyeceksin! Yine inkar ettin, ispat istedin, ispat ettim. Eğer haysiyetli bir adamsan, sözünü tutar, gereğini yaparsın…

Ben üstüme düşeni yaptım. Akrabalarının ve senin nasıl kirli bir düzen içinde olduğunuzu, belgeleriyle milletimin gözünün önüne serdim. Ben hiçbir zaman haksızlık karşısında susan olmadım, olmayacağım. Acaba sen üstüne düşeni yapıp, bu milletin yakasından düşecek misin?

Ortaya çıkardığımız belgeler yüzünden beni ve CHP’yi karalayacaksın. Şunu bil ki, benim hiçbir şeyden korkum yok çünkü alnım ak! Senin hiddetini ve korkunu ise çok iyi anlıyorum. Sen, yıllarca Türkiye’nin altını oymuş bir yönetimin baş aktörüsün!

Parlamentohaber.com | Korku yok!

ATAM TV YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın.

"Ne Mutlu Türküm Diyene" Spotify ve iTunes da Yayında!

"NE MUTLU TÜRKÜM DİYORUZ"

PH ANDROİD UYGULAMASI

PARLAMENTO HABER Android Uygulaması

En güncel haberlere PARLAMENTO HABER ile ulaşın

Canlı bildirim özelliği ile son dakika haberlerini kaçırmayın!

Google Play'den alın
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!