SON DAKİKA

Katar Prensi’nin Eski Eşi Gallanio, Olay Taciz İddiası Sonrası Evinde Ölü Bulundu!

Katar prensi Abdülaziz bin Halife Al Sani’nin eski eşi Kasia Gallanio, evinde ölü bulundu. “Eski eşim çocuklarımı taciz ediyordu” iddiasında bulunan Gallanio’nun ölümü şüpheleri artırdı.

Bu haber 01 Haziran 2022 - 18:56 'de eklendi.
Abone ol

Katar prensi Abdülaziz bin Halife Al Sani’nin eski eşi Kasia Gallanio, “Eski eşim çocuklarımı taciz ediyordu” açıklamasından sonra İspanya’nın Marbella kentindeki evinde ölü bulundu. 

2004 yılında tanışan ve 3 çocuk sahibi olduktan sonra sancılı bir boşanma süreci geçiren Polonya asıllı Gallanio’nun aşırı dozdan uyuşturucu alarak yaşamını yitirmesi sonrasında gözler milyarder Katar prensine çevrildi.

“FİZİKSEL YARA VE İZ YOK”

Gallanio’nun açıklamaları sonrasında ölü bulunduğunu açıklayan yetkililer genç kadının bedeninde hiçbir fiziksel yara ve iz olmadığını duyurdu.

Marbella’daki evindeki yatakta ölü bulunan Gallanio ölmeden önce sosyal medyayı aktif bir biçimde kullanıyordu.

YETKİLİLER YALANLAMIŞTI

Gallanio’nun Katar Prensi’nin çocuklarını taciz ettiğine yönelik iddialarını ise Katarlı yetkililer yalanlamıştı.

Atatürk'ün Katilleri - Hüseyin Hakkı Kahveci

İspanya’nın çok okunan gazetelerinden El Pais, Gallanio’nun en küçük kızının annesine ulaşamaması sonrasında İspanyol polisiyle temasa geçtiğini ve bu şekilde 45 yaşındaki Gallanio’nun cansız bedenine ulaşıldığını aktardı.

Fransız Le Parisien gazetesi ise, Paris mahkemesinin 19 Mayıs’ta Gallanio’nun nafaka taleplerini reddettiğini ve genç kadının birkaç aydır hastanede tedavi olduğunu aktardı. Fransız gazetesi, Gallanio’nun sinir krizleri geçirdiğini yazdı.

BUGÜN ÇOK OKUNANLAR

    BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR