SON DAKİKA

Kars’ta Kaybolan 12 Yaşındaki Çocuk 3 Gündür Aranıyor

Kars’ta kaybolan çocuğu arama çalışmaları 3’üncü gününde devam ediyor. Kayıp çocuk köy üzerinde bulunan göletlerde ‘kurbağa adamlar’ ve AFAD dalgıçlarıyla aranıyor.

Bu haber 03 Mayıs 2022 - 19:56 'de eklendi.
Abone ol

Kars’ta hayvanları otlatmaya giden ve evine dönmeyen 12 yaşındaki Tarık Altun’u arama çalışmaları sürüyor.

Kars merkeze bağlı Halefoğlu köyünde sabah saatlerinde kuzenleriyle hayvanlarını otlatmaya giden, Selma ve Oktay Altun çiftinin 12 yaşındaki çocukları Tarık Altun her yerde aranıyor. Başta Halefoğlu köyü olmak üzere civar köylerde de aranan Tarık Altun, sırra kadem bastı.

GÖLETLERDE ARANMAYA BAŞLADI

Önceki gün gece yarısı ara verilen arama çalışmaları bugün yeniden başlandı. Bugün ki çalışmalara Diyarbakır’dan gelen AFAD’ın dalgıçları ile Artvin İl Emniyet Müdürlüğünün “Kurbağa Adam”larda katıldı. Su altı arama ekipleri köyün etrafında bulunan göletlerde arama çalışması başlattı. 

Tarık Altun’u arama çalışmalarına jandarma, AFAD, JAK timleri, UMKE, köy korucuları ve komanda birlikleri, köylüler ile birlikte Halefoğlu köyü ve tarafında bulunan arazileri didik didik ediyor.

ARPAÇAY’DA GÖRÜLDÜ İDDİASI

Öte yandan, 3 gündür kayıp olan Tarık Altun’ın Arpaçay ilçesi yakınlarında görüldüğü ihbarı üzerinde jandarma ekipleri bölgeye sevk edildi. Jandarma Arpaçay ve etrafında da arama çalışması yapıyor.

Atatürk'ün Katilleri - Hüseyin Hakkı Kahveci

Yaklaşık 3 gündür kendisinden haber alınamayan Tarık Altun’un evinde sessizlik hakim sürüyor.

Kaynak: İHA

BUGÜN ÇOK OKUNANLAR

BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR