Privacy Policy Page
SON DAKİKA

KAHVECİ İLE ATAM TV – UFUK ÖTESİ 8 MAYIS SALI 21:00’DA

Türkiye`de ve Dünya`da ilk YouTube televizyonu olarak yayın hayatına başlayan ATAM TV, 8 Mayıs 2018 Salı Saat 21:00’da UFUK ÖTESİ 17. BÖLÜM(CANLI) ile ekranlarda olacak. Bu bölümü kaçırmayın.

Bu haber 07 Mayıs 2018 - 23:48 'de eklendi. Son Güncelleme28 Mayıs 2018 - 10:26
Her hafta Salı, Perşembe ve Pazar akşamları saat 21.00 – 22.00 saatleri arasında gerçekleşecek olan canlı yayınlar ATAM TV – YouTube hesabı üzerinden mobil telefon, pc ve akıllı televizyonlar üzerinden (İnternet bağlantısı olan) rahatlıkla izlenebilecek.KAHVECİ İLE ATAM TV - UFUK ÖTESİ 7 MAYIS SALI 21:00'DAProgram akışları henüz düzenlenmediği için ilk etapta GENEL YAYIN YÖNETMENİ Atabey H. Hakkı Kahveci tarafından hazırlanarak , sunulacak olan UFUK ÖTESİ programı ile yayına başlayacak olan TV! Bağımsız, ATATÜRKÇÜ ve TÜRKÇÜ bir yayın platformu olarak sonra ki günlerde İzmir stüdyoları ve İstanbul stüdyolarından canlı olarak farklı programları bünyesine ekleyecek.Altı ay içerisinde 24 saat canlı yayın kuşağına geçmeyi hedefleyen ATAM TV, Mobil canlı yayın ekipleriyle Türkiye ve Yurtdışı üzerinden birçok noktadan canlı yayınlarla Türkiye ve Dünya gündemine dair habercilik yapmayı hedefliyor.ATAM TV imtiyaz sahibi ve Genel Yayın Yönetmenliği Atabey H. Hakkı Kahveci tarafından yapılırken , Teknik Genel Yönetmen Burak Efe Ayvazlar yönetiminde gerçekleştiriliyor.UFUK ÖTESİ programının kaçırdığınız bölümlerini, aşağıdaki “UFUK ÖTESİ Tv Programı” oynatma listesinden takip edebilirsiniz. Kanalımıza abone olabilir, videoları beğenip tüm sosyal medya hesaplarınızda paylaşabilirsiniz. Yorumlarınız bizim için çok değerlidir. Yayınla ilgili düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.Son Bölümde(16. Bölüm) #1MayısDemokrasisi konusu üzerine hiçbir yerde göremeyeceğiniz açıklamalar yaptık. KAHVECİ İLE ATAM TV – UFUK ÖTESİ 16.BÖLÜM’Ü mutlaka izlemenizi öneririz.
ATAM TV Youtube Kanalımıza https://www.youtube.com/c/ATAMTV19?sub_confirmation=1 adresinden abone olabilirsiniz. CANLI CANLI GELİYORUZ… 🇹🇷 🐺 1⃣9⃣ATAM TV Sosyal Medya HesaplarıYoutube: www.youtube.com/c/ATAMTV19 Twitter: atamtv19 Facebook: atamtv19 Instagram: atamtv19Sosyal Medya Hesaplarımıza Abone olabilir, beğenip paylaşabilirsiniz.#ATAMTV #AtamTV19 #UfukOtesi19 #MaviTug19 #Turk19Tug #Atabey19 #Ata #Turk #Atatürk #Canlı #Tv #HHK 🇹🇷 🐺 1⃣9⃣ParlamentoHaber – Haber Merkezi

ATAM TV YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın.

"Ne Mutlu Türküm Diyene" Spotify ve iTunes da Yayında!

"NE MUTLU TÜRKÜM DİYORUZ"

PH ANDROİD UYGULAMASI

PARLAMENTO HABER Android Uygulaması

En güncel haberlere PARLAMENTO HABER ile ulaşın

Canlı bildirim özelliği ile son dakika haberlerini kaçırmayın!

Google Play'den alın
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!