SON DAKİKA

KAHVECİ İLE ATAM TV – UFUK ÖTESİ 12 HAZİRAN SALI 21:00’DA

Türkiye`de ve Dünya`da ilk YouTube televizyonu olarak yayın hayatına başlayan ATAM TV, 12 Haziran 2018 Salı Saat 21:00’da UFUK ÖTESİ 21. BÖLÜM(CANLI) ile ekranlarda olacak. Bu bölümü kaçırmayın.

Bu haber 12 Haziran 2018 - 14:06 'de eklendi.
Abone ol

Her hafta Salı, Perşembe ve Pazar akşamları saat 21.00 – 22.00 saatleri arasında gerçekleşecek olan canlı yayınlar ATAM TV – YouTube hesabı üzerinden mobil telefon, pc ve akıllı televizyonlar üzerinden (İnternet bağlantısı olan) rahatlıkla izlenebilecek.

KAHVECİ İLE ATAM TV - UFUK ÖTESİ 12 HAZİRAN SALI 21:00'DA

Program akışları henüz düzenlenmediği için ilk etapta GENEL YAYIN YÖNETMENİ Atabey H. Hakkı Kahveci tarafından hazırlanarak , sunulacak olan UFUK ÖTESİ programı ile yayına başlayacak olan TV! Bağımsız, ATATÜRKÇÜ ve TÜRKÇÜ bir yayın platformu olarak sonra ki günlerde İzmir stüdyoları ve İstanbul stüdyolarından canlı olarak farklı programları bünyesine ekleyecek.

Altı ay içerisinde 24 saat canlı yayın kuşağına geçmeyi hedefleyen ATAM TV, Mobil canlı yayın ekipleriyle Türkiye ve Yurtdışı üzerinden birçok noktadan canlı yayınlarla Türkiye ve Dünya gündemine dair habercilik yapmayı hedefliyor.

ATAM TV imtiyaz sahibi ve Genel Yayın Yönetmenliği Atabey H. Hakkı Kahveci tarafından yapılırken , Teknik Genel Yönetmen Burak Efe Ayvazlar yönetiminde gerçekleştiriliyor.

UFUK ÖTESİ programının kaçırdığınız bölümlerini, aşağıdaki “UFUK ÖTESİ Tv Programı” oynatma listesinden takip edebilirsiniz. Kanalımıza abone olabilir, videoları beğenip tüm sosyal medya hesaplarınızda paylaşabilirsiniz. Yorumlarınız bizim için çok değerlidir. Yayınla ilgili düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Son Bölümde(20. Bölüm) #KodYahuda13,

  • Emperyalistler 13 Haziran Bilderberg Toplatısı ile neler planlıyor?
  • Başkanlık seçimleri niye yapılıyor?
  • 24Hazirana kısa süre kala seçimler ertelenir mi?
  • SEÇİMLERDE HİLE YAPILABİLİR Mİ?

Atabey Hüseyin Hakkı Kahveci yorumuyla, hiçbir yerde göremeyeceğiniz ve duyamayacağınız açıklamalar yapıldı. KAHVECİ İLE ATAM TV – UFUK ÖTESİ 20.BÖLÜM’Ü mutlaka izlemenizi öneririz.

02:3803:20 arası siyah bir ekran geliyor, ses var görüntü yok, bu durum canlı yayın esnasında yapılan saldırılardan kaynaklanmaktadır. 06:42 itibari ile müdahale edilip sorun giderilmiştir. 06:42 den itibaren yayın olağan akışında ilerlemektedir. Jenerik ve müzikli program kapanışı malesef bölüme eklenememiştir. Bir sonraki Canlı Yayında, sorunsuz yayına devam edilecektir.

Atatürk'ün Katilleri

ATAM TV Youtube Kanalımıza https://www.youtube.com/c/ATAMTV19?sub_confirmation=1 adresinden abone olabilirsiniz.
CANLI CANLI GELİYORUZ… 🇹🇷 🐺 1⃣9⃣

ATAM TV Sosyal Medya Hesapları

Youtube: www.youtube.com/c/ATAMTV19
Twitter: atamtv19
Facebook: atamtv19
Instagram: atamtv19

Sosyal Medya Hesaplarımıza Abone olabilir, beğenip paylaşabilirsiniz.

#ATAMTV #AtamTV19 #UfukOtesi19 #MaviTug19 #Turk19Tug #Atabey19 #Ata #Turk #Atatürk #Canlı #Tv #HHK
🇹🇷 🐺 1⃣9⃣

ParlamentoHaber – Haber Merkezi

BUGÜN ÇOK OKUNANLAR

BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR

Parlamento Haber | Korku yok!